cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Smasung pil koruma

(Topic created on: 04-02-2023 09:05 AM)
49 Views
Keremasannn
Active Level 4
Options
Galaxy A

Arkadaşlar pil koruma diye bir şey var şarjı 85 te sınırlıyor sizce gerçekten gereklimi ve ise yarıyormu

5 Comments
Arif33332
Active Level 7
Galaxy A
Önceki s20fe sd cihazımı öyle kullandım bir cacık olduğunu düşünmüyorum öylede böylede zamanla ölecek o pil. Burada ki amaç ilk 2 yıl garanti sürecini atlatmak gibi geldi bana
Reef_
Active Level 5
Galaxy A
85ten sonra şarj olmasını engelliyor söylediği gibi, pili tam doldurmak ve tam boşaltmak pil sağlığını olumsuz etkiliyor diyorlar. Açıp açmamak size kalmış tabi.
özk4n_m22
Active Level 4
Galaxy A
Bir ara bende öyle kullandım ama %100den daha erken bitiyor. %10 da takip %100de hemen çekiyorum şarjdan,hafta ds 1 günde sabaha kadar teli kapatıp bataryayı dinlendiriyorum. 9 saatekran süresi ile 2 gün kullanıyorum (cihaz m22 15 aylik)
system32ExE
Active Level 8
Galaxy A
2013 den beridir Android cihazlar kullandım 4 Samsung 3 de farklı marka telefon kimisini %100 e kadar doldurdum kimisin de %50 de şarja taktım halihazırda da güncel olarak S21 FE kullanıyorum karışık şarj ediyorum ve gram sorun yaşatmadı bu zamana kadar. %15'lik şarj ahım şahım feark yaratacak bir durum değil şahsen gerekte yok.
0 Likes
efrz
Active Level 5
Galaxy A
Ben bir müddet kullandım. Aşırı şekilde hızlı bitiyor şarj.
0 Likes