cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Ses

(Topic created on: 08-12-2020 02:21 PM)
782 Views
jade16
Active Level 1
Options
Galaxy A

merhaba samsung A71 kullanicisiyim turkcell den telekoma geçtim telefonda aranma yaptığım zaman karşı tarafa ses gitmiyor ve ses gelmiyor ayni şekilde karşı tarafta aradığı zaman ayni olayla karşılaşıyorum başkaları telekom kullanicilari yapmiyor ne yapmam lazım 

5 Comments
Arda9990
Active Level 8
Galaxy A
Dostum öncelikle ahizece sıkıntı olmadığını anlamak için samsung members interaktif kontrollerden ahize kontrol edin sonra durum operatörlerden kaynaklı olabilir
0 Likes
Samsungj7A71
Active Level 4
Galaxy A
Türkcelli A71im var hiç böyle bi durumla karşılaşmadım. Birde türk telekom olan j7 var. Çoğunlukla arandığında açık olduğu halde kapalı gibi görünüyor, arama yapıcam şebeke olduğu halde aramıyor... Türk telekomdan olduğunu düşünüyorum
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Telefonunu yeniden başlattın mı bu süre içerisinde. TT uygulamasında hat ayarlarını tekrar alın.
0 Likes
zıöhm
Active Level 4
Galaxy A
Bende A71 kullanıyorum büyük ihtimal bu sorun çoğu kişide oluştu ben sordum moderetör cihazı sıfırlamamı söyledi sıfırlayınca düzeldi sende deneyebilirsin düzelecektir sıfırlarken cihazı yedeklemeyi unutma
0 Likes
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Samsung_QHNXAfE,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Cihazınıza, farklı operatöre ait bir sim kart takarak denediğinizde de aynı sorun görülüyorsa, cihazda sıfırlama işlemi deneyebilirsiniz. 

İşlem için cihazın dahili hafızasında bulunan rehber, resim, müzik, video vb. önemli dosyalarınızı yedek aldıktan sonra cihazdan, sim kart ve hafıza kartını çıkartınız. Daha sonra; Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Fabrika Ayarlarına Sıfırla diyerek cihazınızı, fabrika ayarlarına geri döndürebilirsiniz.

Bilgileri yedeklemenin iki yolu vardır;

1. Ayarlar > Hesaplar ve Yedekleme > Samsung Cloud > Bu Telefonu Yedekle bölümüne bastığınızda, Samsung bulut hesabınıza verileriniz yedeklenmiş olacaktır.

2. Aşağıdaki link üzerinden bilgisayarınıza, Samsung Smart Switch programını indirerek, data kablosu ile verilerinizi, bilgisayarınıza yedek alabilirsiniz.

target=_blankhttps://www.samsung.com/tr/support/smart-switch/

Not: Cihaz içerisinde yer alan Güvenli Klasör uygulamasını kullanıyorsanız eğer, cihaz verilerinden ayrı olarak yedeklemeniz gerekecektir.

Yedekleme işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-can-i-back-up-my-mobile-phone/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes