cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Selam günaydın iyi pazarlar herkese

(Topic created on: 08-28-2022 12:24 PM)
137 Views
1972ys
Active Level 5
Options
Galaxy A

Selam a33 telefonumda sim kilidi değiştireceğim Yani Telefonumun numarasını taşıdım pin kodu değiştireceğim bir türlü bulamıyorum yardımcı olacak arkadaşlar var mı

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Aleykümselam

Ayarlar uygulamasına girdikten sonra biyometrik veriler ve güvenlik yazı seçeneğine tıklayın sayfa içerisinden diğer güvenlik ayarları yazı seçeneğine tıklayın sayfa içerisinden sim kart kilidini ayarla yazı seçeneğine tıklayın ardından oradaki sayfadaki gerekli yönergeleri takip ederek yaptığınız işlemi onaylayıp gerçekleştirebilirsiniz

View solution in context

Solution
Galaxy A
Merhaba

Uygulamalar>Ayarlar>Biyometrik veriler ve güvenlik>En alttan, "Diğer güvenlik ayarları">SIM kart kilidini ayarla>"SIM kart PIN'ini değiştir" seçeneğinden istediğiniz özelliğe ulaşabilirsiniz.

Sorunun devamı hâlinde, durumu uzaktan erişim ile kontrol ettirebilirsiniz. Yetkili ve bilgili kişiler, sorununuzu çözmek için ellerinden geleni yapacaklardır.

Uzaktan erişim için linki inceleyebilirsiniz:

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Ama zaten gösterdiğim adımları uyguladıktan sonra sorununuz çözülecektir.

Teşekkürler, iyi günler dilerim

View solution in context

7 Comments
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Aleykümselam

Ayarlar uygulamasına girdikten sonra biyometrik veriler ve güvenlik yazı seçeneğine tıklayın sayfa içerisinden diğer güvenlik ayarları yazı seçeneğine tıklayın sayfa içerisinden sim kart kilidini ayarla yazı seçeneğine tıklayın ardından oradaki sayfadaki gerekli yönergeleri takip ederek yaptığınız işlemi onaylayıp gerçekleştirebilirsiniz
1972ys
Active Level 5
Galaxy A
Yaptım teşekkür ederim iyi pazarlar
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Rica ederim size de iyi günler
1972ys
Active Level 5
Galaxy A
Bir deneyeyim
UserEdited181
Active Level 5
Galaxy A
Sizi anlıyorum. 🤗 Selamünaleyküm
Cihazınızın kontrol edilmesi için hata raporu göndermenizi öneriyorum Samsung menbırs
Uygulamasına girdikten sonra destek seçeneğine tıklayın sayfa içerisinden hata raporları seçeneğine tıklayın sayfa içerisinden cihazınıza uygun olacak şekilde bir hata seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisine bütün sorunları ayrıntılı bir şekilde yazın sorununuzun sıklığını seçip raporu gönderdikten sonra uygulama içerisinde birkaç dakika bekleyin raporunuz tamamen gönderildiği zaman bir bildirim gelecektir yetkililer cihazınızı inceledikten sonra uygulama üzerinden bir geri dönüşü sağlayıp ne yapmanız gereken hakkında bilgilendirmesini yapacaklardır☺️☺️
Galaxy A
Bende sizi anladım
Selamünaleyküm
Cihazınızın kontrol edilmesi için hata raporu göndermenizi öneriyorum Samsung menbırs
Uygulamasına girdikten sonra destek seçeneğine tıklayın sayfa içerisinden hata raporları seçeneğine tıklayın sayfa içerisinden cihazınıza uygun olacak şekilde bir hata seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisine bütün sorunları ayrıntılı bir şekilde yazın sorununuzun sıklığını seçip raporu gönderdikten sonra uygulama içerisinde birkaç dakika bekleyin raporunuz tamamen gönderildiği zaman bir bildirim gelecektir yetkililer cihazınızı inceledikten sonra uygulama üzerinden bir geri dönüşü sağlayıp ne yapmanız gereken hakkında bilgilendirmesini yapacaklardır
Solution
Galaxy A
Merhaba

Uygulamalar>Ayarlar>Biyometrik veriler ve güvenlik>En alttan, "Diğer güvenlik ayarları">SIM kart kilidini ayarla>"SIM kart PIN'ini değiştir" seçeneğinden istediğiniz özelliğe ulaşabilirsiniz.

Sorunun devamı hâlinde, durumu uzaktan erişim ile kontrol ettirebilirsiniz. Yetkili ve bilgili kişiler, sorununuzu çözmek için ellerinden geleni yapacaklardır.

Uzaktan erişim için linki inceleyebilirsiniz:

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Ama zaten gösterdiğim adımları uyguladıktan sonra sorununuz çözülecektir.

Teşekkürler, iyi günler dilerim