cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

(#)SamsungA21s aldım 1yıl oldu uzaktan Bi başkası bağlanıyor kullanıyor telefonu

(Topic created on: 01-16-2022 11:03 AM)
78 Views
ZaferÖssoy5934
Active Level 2
Options
Galaxy A

A21s telefonu Sıfır aldım yeni sim cart ve mail adresi hatta telefon numara bile yeniydi. Sorun şu aldığım gün telefonu müşteri hizmetlerini arayıp kurdum ertesi gün telefonun ayarları degişti yine ayarladım bir süre sonra aynı sorun oldu telefon bir yıl oldu hergün aynı sorun farkettimki birisi uzaktan erişim sağlıyor evimdeki modemden tutun TV  ve ses cihazı kol saatime kadar bağlanıp herşeyi yönetiyor müşteri hizmetleri çözüm olmadı servise gönderdim format attım gönderdi. Cihaza Hard reset atıyorum fayda etmiyor benden önce cihaza bağlanıp bütün ayarları kontrol ediyor kafayı yicem akla gelecek herkeşeyi yaptım çözüm yok bu telefonu alın inceleyin araştırın dedim ses çıkmadı 

Galaxy A
Ben zaten emniyet personeliyim düşün yani durumu vatandaş ne yapsın personel bu durumdayken emniyete başvurdum defalarca aldığım cevap şu **bleep** **bleep** telefon alıyonuz sonra bizi uyraştırıp duruyonuz on iş yükümüz var bide bunlarla ugraşıyoz dediler. **bleep** almamı tavsiye ettiler durum böyle
0 Likes
Galaxy A
Teşekür ederim
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy A
Ne demek önemli değil umarım en kısa zaman içerisinde polisler bu durumdan kurtarır sizi
Rose_
Active Level 9
Galaxy A
%100 ezbere cevaplar...
0 Likes
GFB_üyesi
Active Level 10
Galaxy A

Farklı telefon ile cihazınız kontrol edilirken ekranın videosunu çekip paylaşmanız daha iyi olacaktır. Wi-Fi ağına değilsiniz ve telefon serviste formatlanmış. Nasıl bu sorun devam ediyor ve 1 yıldır hergün nasıl bu sorunu yaşıyorsunuz merak ettim. Video paylaşabiliyorsanız paylaşın daha sağlıklı paylaşım olacaktır. 

Galaxy A
Illuminati 😳😳😳😳🙃😁
0 Likes
Dark_Side
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim. Öncelikle geçmiş olsun. Tahminime göre Google account şifreniz ele geçirilmiş. Hemen şifrenizi güvenlik soruları dahil değiştirin. İki faktörlü kimlik doğrulamayı açın. Samsung account şifrenizi de değiştirin. Bu ikisini yaptıktan sonra telefondan mevcut hesapları kaldırıp yeniden girin. Düzelecektir inşallah.
0 Likes
Rose_
Active Level 9
Galaxy A
Polisleri arasa yardım felan ederler mi poliscikler üstad😂

Neyse saçmaladım
BATUHAN16
Active Level 5
Galaxy A
Eğer cihazınızda smart tutor var ise onu silmeyi deneyin.
0 Likes
JimmyPoop
Active Level 3
Galaxy A
Uğraşma kardeşim direk varsa ekran görüntüsü alıp tüketici hakem heyetine başvuru yap uğraşma
0 Likes