cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung

(Topic created on: 05-19-2024 03:31 PM)
149 Views
SercanDemir61
Active Level 6
Options
Galaxy A
Ben Samsung Eleştirdikçe Birileri Hep Savunma Yapıyor Amaçınızı Belirtin Ya Doğruyu Görüp Haklısınız Dersiniz Ya Vebal Alırsınız Bu Kadar Basit
6 Comments
meteh4nS23
Active Level 4
Galaxy A
Kardeşim bir şeyden birileri memnun olurken birileri memnun kalmayabilir. Adam yıllardır samsung kullanıyordur hiç sorun yaşamamıştır tabiiki savunur. Sen de sorun yaşamışsın belli ki, seninde eleştirmen normaldir. Bu doğanın kanunu birileri eleştirir birileri savunur. Bu iş böyle yürümeseydi emin ol dünya olarak bu kadar ilerlemeyemezdik. Siz bunu kabullenmeyip yağ gibi üste çıkmak istiyorsanız, fikrinizi insanlara kabullendirmek istiyorsanız kusura bakmayın ama hata sizde.
SercanDemir61
Active Level 6
Galaxy A
Hadi Onlarda Kabullendirmek Zorunda Mı Ben İnsanları Aydınlatıyorum Yardımcı Olmaya Çalışıyorum Gerçekten Bu Platform Belli Oldu Kullanıcıyı Düşünmez Kaldı Ki Cihazlarına Bile %100 Sorunsuz Diyiyorlar
meteh4nS23
Active Level 4
Galaxy A
Kimse kabullenmek zorunda değil, he burası madem böyle madem ortamı beğenmediniz, kimseyi burada kal diye zorlamıyoruz. Sen samsungtan memnun kalmadın mı? Alma o zaman. Biz memnunuz, niye memnunken kötü olduğunu kabullenelim. Siz memnun kalmadıysanız almayın kardeşim bidaha bu kadar basit. Ortalığı karıştırıp kalp kırmanın hiçbir manası yok. %100 sorunsuz tabii ki dicekler bu markanın dünya çapındaki pazarda bi değeri var, hadi değeri geçtim ortaklıklar, yatırımlar var. Hangi marka "bizim cihazlarımız sorunlu olabilir" diyip marka değerini düşürüpte kendi ayağına sıkar ki?
Galaxy A
Kardeşim gir sikayet vara binlerce Apple maduru var ..sadece Samsung değil is burda sen takintilik yapmışsın insanları yanlış yonlendiriyorsun sabahtan aksama kadar surda samsunga söylemediğin şey kalmadı.git kardeşim sana Apple mutluluklar iyimi..
SercanDemir61
Active Level 6
Galaxy A

Hadi Ayrıca Samsungla Apple Gerçekten Kıyaslama En Azından Adamlarını İşini Biliyor Kulak Tıkamıyor

Galaxy A
Hah şu işte ya...🤌