cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung a51 sakin ama sakin almayin

(Topic created on: 08-27-2021 05:31 PM)
474 Views
brhnnn
Active Level 2
Options
Galaxy A

Arkadaslar ben bu lanet samsung a51 telefonu aldim 3400 tl para verdim verdigim para haram zıkkım olsun en fazla 1 500 tl edecek fiyatta telofunu faiş fiatla aldim nedinmi.aldiniz diceksinz tel diştan baktinmi ve özelliklerine gore idare eder diyosun ama inanin sakin ama sakin o paralari veripde.almayin cok pişman olursunn 1 cisi tel cok cabuk şarj bitiriuor 2 cisi felaket isiniyorum telefon normal kullanimda işlemci tarafindan da sivakligi telefonun 35 40 derece arasinda oluuor hele yazin el yakiyo resmen işlemci berbat oyun oynuyorsaniz hele.pubg gibi oyunlar kesinlikle almasin fbs 25 den yukari cikmiyor ve çok aşiri derece de isniroyr onuda ölctum 45 ve 50 derece arasi isniyor ve oyunu oynatmiyor telefon elle tutulmuyor resmen fotosu günduz cekiyimi idare eder ama gece cekimi berbat benim eski j7 premia ondan a51 den daha iyi gece cekimi yapiyor ACIKCASI SAKIN HELE OYUN ICIN ALACAKSINZ SAMSUMG A51 ALMAYIN BERDEIGINIZ PARAYA YAZIK BEN ARASTRMADAN ALDIM HARAM ZIKKIM OLSUN LANET OLSUN  YAPTIKLARK TELEFONA 

Resolved!
brhnnn
Active Level 2
Galaxy A
Raporlandin..
0 Likes
izuna
Active Level 8
Galaxy A
Araştırmadan alıyorsunuz sonra burda şikayet ediyorsunuz o paraya snapdragon 860 lı telefon alınıyor
brhnnn
Active Level 2
Galaxy A
İşte hakilisin ariştirmadan aldik.aldigim yerdeki personelde bişeyden almiyor saf gibi aldim.iste
0 Likes
serdarr
Active Level 9
Galaxy A
Ozaman suç samsungun deil senin aldıkları para da haram zıkkım olmasın araştırsaydın
0 Likes
brhnnn
Active Level 2
Galaxy A
Ne diyon kardesim haram zikkim olsun araştrsaydimda yok işlemci bu kadar isinacak bu kadar kotu diyemi soleceklerdi sen işine bak bilader hakki olmayan parayi.almiyacakler ederi olmayan telefondan
0 Likes
serdarr
Active Level 9
Galaxy A
Telefon gayet güzel senin isteklerini karşılamıyor diye kötü diyemezsin ozaman bastıracan parayı daha kalitelisini alıcan
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Samsung adamakıllı telefon yapsaydı
0 Likes
serdarr
Active Level 9
Galaxy A
Ozaman sen samsung kullanma başka adam akıllı marka bul al dene bakalım
0 Likes
Anonymous