cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung Türkiye Seni Kınıyorum

(Topic created on: 06-24-2020 09:30 PM)
1176 Views
Alfatürk
Expert Level 5
Options
Galaxy A

Samsung türkiye A50 'ye verdiğiniz güncelleme sorunları çözmüyor ben bir çok kez hata raporu gönderdim ve hata raporunda sorunların çözüldüğü söyleniyor ama sorunları çözülmüyor 

Ey SİYAH MOD kardeş önceki forum cevabını hiç yakıştıramadım burada sorunları düzeltmediğini belirtiyoruz hiçbir cevap yok hep kopyala yapıştır cevaplar 

Diğer avrupa ülkesinde (Malezya,vietnam,kolombiya,tayland )bunlardaki güncelleme bizle aynı ama onlarda sorunlar düzeliyor bizde ise sonuç aynı 

lütfen bunun hakkıda sizden bir açıklama bekliyorum 

Attığım günceleme fotoğrafı Malaezya ya ait ve bizle aynı güncellemeye ait ama onlarda sorunlar düzeldi .

image

SAMSUNG TÜRKİYE buradaki fotoğraflar ise hata raporu cevabı ve düzeltildiğini söylüyor 

image

image

Resolved!
69 Comments
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Saol kardeşim destek için teşekkürler😊
Emre00
Active Level 6
Galaxy A

Samsung turkiye sana bulaştıgım güne yazık olsun yaptıgın bütün teller elimizde patlıyor pişmanım xiaomi almadığıma

Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
kardeşim teller güzel ama güncelleme ekibi sıkıntı yapacakları tek şey güncellemesi iyi verse sıkıntı olmayacak belki
Emre00
Active Level 6
Galaxy A
açıkçası bu gibi tavırları yüzünden eskisi hayranlığım kalmadı bu markaya yavaş yavaş apple ve xiaomi cihazların fiyatına bakamya başladım . ögrenci olmasam hayatta almazdım bu telefonu
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
katılıyorum kardeşim gerçekten soğutuyor cihazları
Emre00
Active Level 6
Galaxy A
eskiden çok sıkı fanıydım hatta arkadaş ortamlarında büyük tartışma bile çıkıyordu appleciler samsungcular diye
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Aynen bende öyleydim
Ferhatakc2A9
Active Level 5
Galaxy A
haksızlık bu resmen dier ülkeye gelen niye burda yok
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Aynen ferhat kardeşim öyle onu bende anlamıyorum samsung türkiye senden güzel bir açıklama bekliyorum
a50cihesap2
Active Level 8
Galaxy A

iyi kötü bi oyun oynuyoduk simdi oda yok boylebi kasma yok nerede kamera duzeltmesi NEREDE

Bir Daha Bu samsungu almayacagim