cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung Galaxy A50 sorunları

(Topic created on: 08-05-2020 10:08 PM)
220 Views
Erhun0136
Active Level 3
Options
Galaxy A

Öncelikle merhabalar arkadaşlar. Galaxy a50 ve samsung sorun çözümü ile alakalı yaşadığım sorunları bu platform üzerinden sizlerle paylaşmıştım. Telefonumun kasa yamulması sebebi ile garanti kapsamı dışında kaldığını bu sorunın benden kaynaklı olmadığını defalarca anlatmama rağmen sorunum çözülemedi. Gelelim şuanki duruma. Cihazı cebime koymuyorum dahi kendişiğimden düzenli olarak yamuluyor. Diyelim pubg oynuyorum cihaz ısındı. Parmağınızın kasanın **bleep** kısmına denk gelenyeri yamuluyor. Mesai arkadaşım 1 ay önce a50 aldı. Onun telefonu ile bendeki a50 yi kıyasladım. Benim a50 nin **bleep** kalitesi ona göre çok kötü ve şunuda **bleep** ettim arka kameralar farklı. Resmen onun kameralar şekil olarak farklı bendekinden. Gelelim can alıcı noktaya o telefonun ekran görüntüsü ( iki cihazda fabrika ayarlaların da iken) bendeki a50 den daha canlı ve renkler daha belirgin. Bendeki a50 de samsung Türkiye gatantili o a50 de yani 2 side orjinal ürün. Ama neden ise benimki çakma gibi durıyor. Son olarak arkadaşımın telefonu bendeki a50 den tam 9 gram daha ağır.( eşit şartlar ile ( sim kart sd kart ve koruyucu kılıf ve cam olmadan tartıldı)...

0 Likes
2 Comments
Galaxy A
senin a50 nerde yapılmıs
0 Likes
Solution
GFB_üyesi
Active Level 10
Galaxy A

Sizin telefonunuz büyük ihtimalle yurt dışı cihazı. İthalatçı firması farklı bir cihaz kullanıyor olabilirsiniz. Garanti belgesi üzerinde ithalatçı firma bilgisi yer almaktadır. Kontrol ettikten sonra eğer Samsung Türkiyeye ait ise, telefonu belirttiğiniz şikayetler ile servise götürmenizi öneririm. 

0 Likes