cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung Galaxy A35 ekran sorunu

(Topic created on: 04-30-2024 02:09 PM)
248 Views
Anka123
Active Level 1
Options
Galaxy A
Telefonu alalı yaklaşık 2 hafta oldu. Bazı dosyaları okurken veya bazı sitelerde okuma yaparken ekranda çizgiler çıkıyor. Bu durum belli başlı sitelerde ve dosyalarda oluyor sadece. Samsung members forumlarda diğer ülkelerde Aynı sorunu yaşayan başka a35 kullanıcıları var. Sizlerde de aynı problem oluyor mu? Donanım hatası mı yazılım hatası mı anlam veremedim. Mayısın ilk haftası bu problemle alakalı yeni bir güncelleme geleceği söylentisi var
9 Comments
Anka123
Active Level 1
Galaxy A
Başka bir kullanıcının benzer sorunu. Benimkiyle hemen hemen aynı. Ekranı kaydırırken görüntü yer yer bu şekil okuyorimages (9)_1000005740_1714467122.jpg
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy A
Ekranda Üretim bazlı Hata Var. Yazılımsal değil Donanımsal. 😊
zeto
Active Level 8
Galaxy A
Merhaba bu sorunu duydum doğru yazılımsal da ol ayabilir dediğiniz olay belli yerlerde **bleep** mı oluyor members uzerinden cihazını test edersen soeun varsa çıkar ayrıca sana tavsiyem 4447711 ara uzaktan bağlanma talep et cihaza bi baksınlar olmadı güncelleme gelince bakarsın düzelmez ise yetkili samsung servise verirsin soruna tamir derlersede kabul etme ilk 6 ay yeni cihaz talep etme hakkın var bide sorunu video olarakta çek elinde kanıt olsun
Anka123
Active Level 1
Galaxy A
https://android.googlesource.com/

Örneğin google'ın bu sitesinde ekranı kaydırırken oluyor başka sitelerinde olmuyor
0 Likes
MEHMET58
Active Level 10
Galaxy A
Ekran yada anakart arızalı cihazın geç. Olmadan servise verin ve değişim talep edin.
stony_hearted
Active Level 4
Galaxy A
hemen iade et,almak zorundalar,değişim talep et teknik servisle ugrasma.
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy A
Ekranda Sorun var Demektir. 😊
Servise gidip Çözebilir yada Direkt İade edebilirsiniz.

444 7 711 Arayarak Detaylı bilgi alabilirsiniz.
Anka123
Active Level 1
Galaxy A
Direkt iade süresi ne kadar acaba telefonu 15 nisanda aldım. Değişim talebimde sıkıntı çıkmaz umarım
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy A
İade'de Sorun çıkarmazlar Merak etmeyin, 16 Gün Olmuş zaten hata Üretim Bazlı Sizde bir sorun yok size önerim Direkt S23Fe almanız Yolunda. 😊