cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung A70 Ön Kamera Problemi

(Topic created on: 12-03-2020 10:55 AM)
272 Views
Ttzma
Beginner Level 2
Options
Galaxy A

Ön kamera özellikle selfie çekimlerinde çok kötü pozlar alıyorum. Örnek olarak 60 cm gerimde duran oğlumun yüzü ön planda duran bana göre net olmuyor. Sanırım bu odaklama ile alakalı bir durum.  Kamerayı sıfırlamak ya da ön belleği temizlemek de sorunu çözmüyor. Biraz araştırdım ve problemle karşılaşan birçok A70 kullanıcısı var ve çok can sıkıcı gerçekten. Son olarak yazılım güncel.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy A
Kamera uygulamasinın üzerina basili tutun > Uygulama bilgilerine basın > Depolamaya basin ve verileri silin.

Sorun düzelmez ise Sorun yazilimsal olabiliryeni bir guncelleme ile duzelir.

Birde samsung members uzerinden hata raporu gonderiniz.
hata raporu göndermek için:
Samsung Members ana menüsündeki artı(+)ikonuna tıklayarak hata raporu göndere bas ve sorununuza uygun olan seçeneği seçip sorununuzu anlatıp gönderin.
(Hata raporuna en geç 2 gün içerisinde yanıt verilmektedir)

Yeni bir yazilim güncelleme ile düzelmez ise Galaxy Store üzerinden Samsung tutor uygulamasinı indirip uzaktan destek alınız.

View solution in context

5 Comments
Solution
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy A
Kamera uygulamasinın üzerina basili tutun > Uygulama bilgilerine basın > Depolamaya basin ve verileri silin.

Sorun düzelmez ise Sorun yazilimsal olabiliryeni bir guncelleme ile duzelir.

Birde samsung members uzerinden hata raporu gonderiniz.
hata raporu göndermek için:
Samsung Members ana menüsündeki artı(+)ikonuna tıklayarak hata raporu göndere bas ve sorununuza uygun olan seçeneği seçip sorununuzu anlatıp gönderin.
(Hata raporuna en geç 2 gün içerisinde yanıt verilmektedir)

Yeni bir yazilim güncelleme ile düzelmez ise Galaxy Store üzerinden Samsung tutor uygulamasinı indirip uzaktan destek alınız.
Ttzma
Beginner Level 2
Galaxy A
Teşekkür ederim.
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy A
Rica ederim.
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim

Donanımsal ve Yazılım konsept gereği cihazda otomatik odaklama bulunmuyor ve sabit odak olduğu için öyle olabilir

Net çekmesi için belli bir uzaklıkta yada yakında olmalısınız çünkü cihaz da sabit odak var
Ttzma
Beginner Level 2
Galaxy A
Teşekkür ederim. Bana da öyle geldi.