cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung Galaxy a73 Amiral Gemisidir Yazılım Güncellemesi Gelmiş

(Topic created on: 06-07-2023 12:38 PM)
431 Views
rocksahin2020
Active Level 7
Options
Galaxy A

Arkadaşlar Sürekli Sorulan Bir Soru Var Samsung A73 Mü Alalım Samsung A54 Mü Alalım Diye Bende Her İkiside Mevcut Samsung A73 Geçen Yılın Ağustos Ayında Almama Rağmen Ne Yazılım Problemi Nede Wifi Problemi Yaşadım Ama Samsung A54 20 Gün Serviste Kaldı Wifi Kopukluğu Yüzünden Birde Yazılımsal Dediler Telefonu Açmadık Dediler Tabikide İnanmıyorum Ben Ama Sorun Giderilmiş Peki Telefon İlk Gittiğinde Neden Yazılım Olmamıştı 2. Gittiğinde Oldu Bununda Açıklamasını Yapsınlar Ama Yapamazlar Tekrar Ediyorum Samsung A73 Alın Daha Hızlı Daha Aktif Cihaz Bu Kadar Yazıyıda Samsung A54 den Yazıyorum Buda Benim Sabrım :) Kolay Gelsin İyi Günler Ban Atmışlardı Bana 1 Hafta Membersa Girememiştim Girer Girmez Fikirlerimi Paylaşmak İstedim 😁 Fotoğraf Çekimi Samsung A54 den Arka Kamera Düşük Işık Yeteneği Bu 😁😁😁

image

6 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
A73 daha iyi iyiki a54 yerine a53 almışım memnunum bende
rocksahin2020
Active Level 7
Galaxy A
A54 kronik çok sorunla piyasaya sürüldü benimde wifisi kopuyordu uygulamalardan atıyordu yalandan yazılım attık diyorlar içini açmadık diyorlar ya WiFi soketi ya işlemcisi değişti ama servis bunu söylemiyor hahahaah eminim çünkü sorun 2. Servise gittiği zaman düzeldi hahahah
heyo123
Active Level 8
Galaxy A
A54 çıktı diye üzülmüştüm biraz iyi ki A53 almışım.A54 ün ön kamerası da kötü dudakları kırmızı yapıp yüzün altındaki kısımlar bulanık çıkıyo
rocksahin2020
Active Level 7
Galaxy A
Ön ve arka kamera boşa yani performans olarak youtube attım ama yani çekim kalitesini çok kötü
A71sm
Active Level 3
Galaxy A
Amiral gemisimi :) olsa olsa kayık olur
rocksahin2020
Active Level 7
Galaxy A
Vallahi kanka s23 den filan bile hızlı neredeyse kamerası 108mp telefon kutsal telefon kullandığım her an mutluyum 😀😀😀😀😂😂😂