cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

SAMSUNG GALAXY A10S AĞIR ÇEKIM GELSİN!!

(Topic created on: 01-26-2021 07:49 PM)
701 Views
brhm_pltt
Beginner Level 2
Options
Galaxy A

Merhabalar, SAMSUNG GALAXY A30'a güncelleme ile ağır çekim gelmiş. Alah rızası için SAMSUNG GALAXY A10S e de gelsin. Bu telefonun neyi eksik. Biz gelmesini istiyoruz. 1.700-2.000 TL lik telefonda neden ağır çekim yok? Bu yorumu görenler de yazsınlar da belki isteğimiz gerçekleşir. Aralık 2020 de güncelleme geldi. Ve telefonumun kamera uygulaması iyileştirildi. Gerçekten çok sevindim. Ve küçükte olsa bir umudum var. Inşallah bidaha ki veya ondan sonraki güncellemelerde ağır çekim gelir. Bakın bu telefonun sadece ağır çekimi eksik. Yanı illa xiaomi telefon mu alayım. Redmi note 8 de var. Hemde SAMSUNG GALAXY A10S telefonundan fiyatı daha düşük. 1500-1800 civarı. Ben samsungtan vazgeçemiyorum. Ne olursunuz SAMSUNG GALAXY A10S TELECONUNA AGIR CEKIM OZELLIĞİ GELSİN. LÜTFEN. SAYGILARIMLA...

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba brhm_pltt,

Ben Turkuaz, Samsung Forum moderatörüyüm. Bu görüş ve önerilerinizi bize bildirdiğiniz için teşekkürler. Sizlerden gelen talepleri, her zaman değerlendirmekteyiz ve ilgili birimlere iletiyoruz. 

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

17 Comments
Galaxy A
Ah ah keşke gelse üst modelleri A20 A20s bile almıyor A10s cidden çok zor
Galaxy A
aaa a10 s de yokmu ben var zannediyordum isteseler androit 11 güncelleme paketinin içine atabilirler bence
Galaxy A
Yok A10s te üst modellerinde bile yok onda olsa cidden olmaz
Galaxy A
kardeşim samsung bilerek vermiyor
Galaxy A
A21s A30 a göre daha düşük bir cihaz şu olay tuhaf A30 ve A50 de var ama bunlardan daha iyi A31 de yok
Galaxy A
😊😊😊aynen androit 11 ile aktif hale getirebilirler bence isteseler a31 de ağır çekim var ama aktif değil sadece değil ömer kardeşim güncellemeyle aktif olur bence 😊😊😊😊😊
Galaxy A
Kardeşim Alt Segment e Ağır Çekim Vermiyor Samsung Anca M 31 Flan Yada m 30 olursa veriyor diye biliyorm
Galaxy A
redmi not 8 e hemen verildi ilk kamera çıktığında kamera güncellemesi aldı evet ağır çekim ar emoji vb 😊😊😇
AlperA10s
Active Level 9
Galaxy A
Böyle bir özelliğin gelmesi imkansız. Hayal kırıcı oluyorum biraz, farkındayım. Fakat A10s giriş seviyesi bir model olduğundan böyle bir özellik bu telefona gelmez. A30 orta segmente daha yakın bir cihaz olduğundan bu özelliği güncelleme ile verdiler. Ama A10s giriş seviyesi bir model ve bu özellik giriş seviyesi modellere verilmiyor. Aksi takdirde telefonun piyasa değeri artar zaten Samsung bu modeli uygun fiyatlı giriş seviyesi olarak piyasaya sürdü, bu özellik ile telefon hafif orta segmente kayar.