cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

SAMSUNG A52 ARKA KAPAK YANLARDAN SÜREKLİ AÇILIYOR

(Topic created on: 09-15-2023 03:14 PM)
149 Views
SpectraPhantom
Active Level 3
Options
Galaxy A
Merhabalar Samsung Galaxy A52 kullanicisiyim cihazin arka kapaginda surekli bi acilma oluyor cihazi bu sekilde kullanamiyorum yaptığım araştırmalar sonucunda cihazin arka kapaktaki acilma sorununun bu modelde kronik bir sorun oldugunu gördüm.Cihazi kullanan hemen hemen herkes bu sorunu yaşıyormuş bu konu hakkinda ne yapabilirim rica etsem acilen yardimci olur musunuz cunku artik dayanilmaz bir sorun haline geldi bildiginiz arka kapagi yapismiyor kapaksiz gezmek zorunda kalacagim icine toz su girerse telefon komple gidecek hic bir sekilde yapistirilmiyor arka kapağı.Samsung un neden bu kadar **bleep** bir arka kapan dizaynı ve malzeme kalitesi kullandigina akil sır erdiremiyorum hic yakistiramadim böyle bir sirkete, markaya.

12 Comments
ben006
Expert Level 5
Galaxy A
Malesef duz a52 de o soruna cozum yok
Galaxy A
Tamam da bu sekilde nasil kullanilabilir ki imkansiz rahatsiz ediyor insani toz veya su gelmesini hiç söylemiyorum bile
Solution
Galaxy A
Teknik servise götür,açıp tekrar yapıştırsınlar.
Galaxy A
Adana Optimum Alisveris Merkezinde Samsung un Bayii si var oraya götürsem olur mu acaba
Galaxy A
Ve bu islem icin ucret alirlar mi ? Alirlarsa ortalama ne kadar alirlar
Galaxy A
Garanti yoksa evet,alırlar
0 Likes
Galaxy A
Bende 5 sefer acilma oldu 5 indede servus takti en son thh basvurdum degisim yapildi
Galaxy A
Servis sizden ucret aldi mi ? Benim cihaz 3 senelik olacak bu aylarda yaşıyorum bu sorunu garantisi bitmiştir muhtmrlen.
Galaxy A
Hayir ucret almadi