cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Imei

(Topic created on: 08-12-2022 02:59 AM)
71 Views
ayyyaaa
Beginner Level 2
Options
Galaxy A

Telefonuma imei attırdım sürekli reklamlar geliyor Google ve chorem bellekleri verilerini temizledim apk ve ya indirilenleride temizledim ama yinede gelen reklamlar bi türlü gitmiyor atılan imdi yazılısından mi kaynaklı

5 Comments
İlkeee--
Active Level 5
Galaxy A
Virüstür reklamlar bi güvenlik programı telefona yüklemeni öneririm
nuhermek
Active Level 3
Galaxy A
Telefonunda hangi internet tarayıcılarını kullanıyorsun öncelikle chrome ve google ın dışında örneğin Samsung İnternet Tarayıcısını da kullanıyorsan onun verilerini de temizle büyük bir ihtimal reklam çıkmayacaktır ama olurda devam ederse Play Store veya Galaxy Store dışından uygulama yüklediysen son zamanda onunla ilgili olabilir virüslük bir durum yok merak etme 👍
Solution
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy A
Telefonu yedekleri alıp fabrika ayarlarına sıfırlayın Düzelmezse cihaz bakımı - cihaz güvenliğinden güvenlik taraması yaptırın Sorun hala devam ediyorsa 444 77 11 müşteri hizmetlerini arayıp durumun uzaktan erişimle yazılım üzerinden kontrol edilmesini sağlayın
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy A
Ben gitmez diye biliyorum Baktım şimdide Google a gitmez deniyor Giderse de çok saçma olur zaten Ömür boyu teli sıfırlayamıyacak 😊Screenshot_20220812-075436_Chrome.jpg
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy A
Chrome-Ayarlar-Site Ayarları-Bildirimler buradan tum sitelerin bildirimleri kapa varsa.