cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Hata

(Topic created on: 06-29-2022 12:24 AM)
249 Views
CanerrA32
Active Level 7
Options
Galaxy A

Telefonum kendi kendini yeniden başlattı. Ben memeberse girdiğimde ise bu karşıma çıktı. Açıklayan olursa çok sevinirim .

image

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Galaxy A
Merhaba

Herhangi bir problem yok efendim.

Cihazlar kimi zaman herhangi bir hata/problem gördüğünde kendini yeniden başlatabilir koruma amaçlı.

Zaten bu uygulamaya girdiğinizde "Hata Raporu gönder" seçeneği karşınıza çıkmış. Dendiği gibi Hata Raporu gönderin ki yetkili ve bilgili kişiler tarafından yazılımsal olarak detaylıca incelenip size geri dönüş sağlansın.

Gelen cevaba göre yapılması gerekenleri yaparsınız.

Ayrıca, arada bir cihazını kapatıp dinlendirmeniz-yeniden başlatmanız, Cihaz Bakımı uygulamasından optimize etmeniz çok faydalı olur.

Teşekkürler, iyi geceler dilerim

View solution in context

3 Comments
Solution
Galaxy A
Merhaba

Herhangi bir problem yok efendim.

Cihazlar kimi zaman herhangi bir hata/problem gördüğünde kendini yeniden başlatabilir koruma amaçlı.

Zaten bu uygulamaya girdiğinizde "Hata Raporu gönder" seçeneği karşınıza çıkmış. Dendiği gibi Hata Raporu gönderin ki yetkili ve bilgili kişiler tarafından yazılımsal olarak detaylıca incelenip size geri dönüş sağlansın.

Gelen cevaba göre yapılması gerekenleri yaparsınız.

Ayrıca, arada bir cihazını kapatıp dinlendirmeniz-yeniden başlatmanız, Cihaz Bakımı uygulamasından optimize etmeniz çok faydalı olur.

Teşekkürler, iyi geceler dilerim
CanerrA32
Active Level 7
Galaxy A
Çok teşekkür ettim
EmrahHuysal
Active Level 5
Galaxy A
Aynısı benim başıma geldi a71 de sıfırladım telefonu düzeldi