cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Türk Telekom çöktü

(Topic created on: 4 weeks ago)
235 Views
S23FE_KULLANICISI
Active Level 6
Options
Galaxy A

image

Modem bir anda yotube da dolaşırken telefonumdan int gitti gördüm telefonumu yeniden başlattım sorun vardır diye derken baktım ardından modem hata verdi modemi dinlendirip yeniden açıp baktım yine aynı şekilde kaldı sorulacak olursa foruma giriş nasıl 
Yaptım tabi mobil veri ile giriş sağladım Türk Telekom yarı yolda bıraktı son dakka
20 Comments
Tolgaa94
Expert Level 5
Galaxy A
modem eski ki
0 Likes
Galaxy A
4 lü antene sahip nasıl eski olacak🤣 demek istiyorum ki yavaş olması imkansız
Tolgaa94
Expert Level 5
Galaxy A
modemdeki anteni takip edene kadar ohooo
0 Likes
Galaxy A
Yaw işin gerçeği çok fazla iş yapmam bir tık oyun oynarım birde sosyal medya felan neyse mobil veriye kaldık bu akşam desene🤣🤣
Tolgaa94
Expert Level 5
Galaxy A
işte onun için sordum modem kaç yıllık
Galaxy A
En son 2021 de aldım teknosadan WiFi 5 destekli telefonumda agresif geçiş var ağ dengesizliği olursa mobil veriye geçiyor otomatik ilkenin
Tolgaa94
Expert Level 5
Galaxy A
işte maalesef bu tarz modemler daha doğrusu modemlerin geneli 2 yıldan sonra problem çıkarıyor bunun da nedeni benim bir elektrik elektronik mühendisi arkadaşım vardı ondan öğrenmiştim ben de bunu bu modelleri içerisindeki işlemci çipleri özellikle MTK üretimi olanlar sıcağı çok duyarlı değiller zaman içerisinde lehimlerinde problem oluyor ve modem bu tarz problemler veriyor maalesef yani ısı kaynattı tamamen
Galaxy A
👍👍 tanıdığım yazdı hat teknisyeni oda arayın arıza kaydı bırakın dedi bilmiyorum puu bunların ben🤣
Tolgaa94
Expert Level 5
Galaxy A
aslında iyi marka ama eski olduğu için problem çıkarmış mesela başka bir marka alabilirsin bundan sonra hem denersin bakalım