cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Hangi samsung modeli almalı?

(Topic created on: 01-25-2020 11:19 PM)
150 Views
Tlgo
Active Level 1
Options
Galaxy A

Ben A5 2017 kullanıcısıyım cihazdan çok memnunum ama onu iu güncellemesi almadığı için değiştireceğim sizce hangi samsung modeilini almalıyım A9 2018 düşünüyorum sizce A9 2018 nasıl telefon? ayrıca başka modellerde önerebilirsiniz. 

27 Comments
Raidenn
Active Level 6
Galaxy A
Fiyat-performans olarak en iyisi a70 bence bataryasıda çok iyi 4500 mAh bataryası var Bir bak derim :smiling-face:
0 Likes
Tlgo
Active Level 1
Galaxy A
peki samsung m30s nasıl? 6000 mAh bataryası var 64 gb 4 gb ram 48 mp kamera
Tkrl3438
Beginner Level 3
Galaxy A
senin için batarya önemli ise m30s in bataryası cidden çok iyi. ama performans için çok iyi değil
0 Likes
Jubei
Active Level 10
Galaxy A
Merhaba.
Burada dile getirmem ne kadar doğru olur bilemiyorum ancak aynı fiyat aralığında başka marka ve model telefonlar var, bence onlarıda değerlendirmeye almalısınız.
0 Likes
Tlgo
Active Level 1
Galaxy A
evet farkındayım daha çok fiyat performans telefonları araştıracağım ama samsung olursa daha iyi olur çünkü 5 senedir samsung kullanıyorum ve bu işletim sistemine alıştım başka bir markaya geçersem alışmam zor olacak ayrıca ben daha çok oyun oynadığım için game luancher da lazım oluyor
0 Likes
C24
Active Level 1
Galaxy A
şuan en iyisi a70
0 Likes
Tlgo
Active Level 1
Galaxy A
peki m30s
0 Likes
GodGuest
Active Level 4
Galaxy A
telefonunuz yavaşlamadı ise yada bir sorunu yoksa bence one ui güncellemesi için değiştirmeyin derim çünkü yeni gelen güncellemeler pek de stabil değil şu anda ve bence gereksiz masraf ama yinede size kalmış bir karar...
Tlgo
Active Level 1
Galaxy A
telefonun bir defa ekranı kırıldı ve samsung serviste yaptırmama rağmen düzgün basmıyo oyun oynarken sıkıntı çıkarıyor
0 Likes