cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Gmail

(Topic created on: 03-03-2021 09:41 PM)
164 Views
EfeA21s
Active Level 8
Options
Galaxy A

Telefonu sıfırladım 2 tane Gmail hesabım vardı birine girdim öbürüne giremedim şifresini hatırlamıyorum herşeyi yaptım olmadı ne yapmam gerek

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
emretfkci
Active Level 7
Galaxy A
Google üzerinden gmail hesap açma kısmına gir e postanı yaz ileri de sonra şifremi unuttum diyerek devam et altta başka bi yöntem dene diye seçenek çıkması lazım kurtatma e postası ekleybiliyoduk ordan hatırladığın e postanı ekle 2 3 gün içinde mail geliyo şifre değiştirip tekrar girersin ben bu şekilde kurtarmıştım

View solution in context

2 Comments
Solution
emretfkci
Active Level 7
Galaxy A
Google üzerinden gmail hesap açma kısmına gir e postanı yaz ileri de sonra şifremi unuttum diyerek devam et altta başka bi yöntem dene diye seçenek çıkması lazım kurtatma e postası ekleybiliyoduk ordan hatırladığın e postanı ekle 2 3 gün içinde mail geliyo şifre değiştirip tekrar girersin ben bu şekilde kurtarmıştım
GRKN17
Expert Level 2
Galaxy A
Google ayarlardan şifre unuttuğun hesap ile giriş yap aşağıda şifreyi unuttum diyerek devam et sana SMS yada kurtarma eposta yazdıysan oraya kod gönderir ve o kod ile yeni şifre oluştur tekrar geri en başa gelip yeni oluşturduğun şifre ile giriş yapabilirsin