cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy A54 Şarj Uyarısı

(Topic created on: 03-14-2024 09:09 AM)
367 Views
Mrtkb
Active Level 3
Options
Galaxy A
Sürekli bu hatayı alıyorum, Samsung Galaxy A54 Orjinal Kablosu ve Şarj Başlığı mevcut taktığımda Ekran resimde ki hata uyarı çıkıyor sıvı teması olmadı, düşme olmadı daha telefon yeni ve cihaza kaç kez format attım düzelmedi en son ki güncelleme yaptım sonra bu şekilde uyarı vermeye başladı çözmedim yardımcı olursanız sevinirim 

image

image

14 Comments
Galaxy A
Toz kaçmış olabilir ince bir çubukla (iğne olabilir) ile dikkatlice temizlemeni öneriyorum. Bende de aynı sorun vardı temizledim geçti.
0 Likes
Mrtkb
Active Level 3
Galaxy A
Sırf bunun için aldım, tertemiz giriş, bence USB settings uygulamasında bir hata var samsung 20240314_093056_1000001155_1710397858.jpg
0 Likes
Galaxy A
Olabilir. USB setting verilerini temizleyebilirsin. Eğer yaptıysan servise götürmeni öneririm.
Galaxy A
Bu tür bir hata genellikle yazılımsal veya donanımsal bir sorundan kaynaklanır. Sorunu çözmek için şu adımları deneyebilirsiniz:

1. **Telefonu Yeniden Başlatın:** Bazı durumlarda, basit bir yeniden başlatma işlemi sorunu çözebilir. Telefonunuzu kapatıp tekrar açmayı deneyin.

2. **Güvenli Modda Başlatma:** Telefonunuzu güvenli modda başlatarak, üçüncü taraf uygulamaların soruna neden olup olmadığını kontrol edin. Güvenli modda sorun devam ediyorsa, muhtemelen bir donanım sorunu olabilir.

3. **Fabrika Ayarlarına Sıfırlama:** Telefonunuzu fabrika ayarlarına sıfırlayarak, yazılımın temiz bir başlangıç yapmasını sağlayabilirsiniz. Ancak, bu işlem öncesi önemli verilerinizi yedeklediğinizden emin olun, çünkü tüm veriler silinecektir.

4. **Servis Merkezi İle İletişime Geçin:** Yukarıdaki adımları denedikten sonra sorun devam ediyorsa, cihazınızda potansiyel bir donanım sorunu olabilir. Bu durumda, Samsung'un resmi bir servis merkezine başvurmanız en iyisi olacaktır.

5. **Yazılım Güncellemesi:** Yazılım güncellemesi sonrası sorun başladıysa, belki de güncelleme ile gelen bir hata olabilir. Bu durumda, bir sonraki güncellemeyi bekleyip, o güncellemeyi yüklemeyi deneyin.

6. **Başka Bir Şarj Kablosu ve Adaptör Kullanma:** Sorun şarj kablosu veya adaptör kaynaklı olabilir. Farklı bir orijinal şarj kablosu ve adaptör deneyerek sorunu gözlemleyin.

Eğer yukarıdaki adımları denedikten sonra sorun hala devam ediyorsa, mutlaka bir servis merkezine başvurmanızı öneririm.
Mrtkb
Active Level 3
Galaxy A
Evet, Samsung USB Settings uygulamasında hata tespit ettim @MOD USB Settings uygulamasını geliştiricileri bildirilmesi önemle rica olunur, verileri temizleme yaptım detaylı sildi suanda telefon şarj alıyor ama süper hızlı şarj veya hızlı şarj olarak doldurmuyor normal şekilde şarj ediyor Dikkate alınması ricamdır1710399180722.jpg1710399180749.jpg
0 Likes
Tolgaa94
Active Level 6
Galaxy A
USB port bozuk muhtemelen
0 Likes
m_j_r
Active Level 3
Galaxy A
Ben de önceki telefonum s23 ile bu sorunlar yaşıyordum sonra int biri denk geldi onun yaptıklarını yaptım ve sorun bir daha ortaya çıkmadı
Mrtkb
Active Level 3
Galaxy A
Nasıl bir çözüm yolu oldu sizce
0 Likes
m_j_r
Active Level 3
Galaxy A
Çok saçma gelebilir ancak özellikle telefonu usb aşağı gelecek şekilde tutarak içine üfleme vs yaptıktan sonra kurutma makinesini soğuk tarafını açtım ve uzaktan tuttum ancak en fazla 1 dk kadar ve tam oldu derken bir kaç gün sonra tekrar aynı hatayı aldım ve yine aynı taktiği yaptım daha sonra düzeldi:))
0 Likes