cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Galaxy A50'ye edge ekran gelecek mi

(Topic created on: 02-05-2020 04:00 PM)
359 Views
Alfatürk
Expert Level 5
Options
Galaxy A

Edge lightning ve edge ekran güncellemeyle  gelecek mi bilginiz  varmı A50s,A51,A70s,A71 bunlarda var 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
user000001111111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba alfatürk,

Ben Pembe, Samsung Forum moderatörüyüm. Bu soruyu sorduğunuz için teşekkür ederiz.

Yeni yazılım testleri devam ettiği için henüz gelecek özelliklerle ilgili bir bilgi veremiyoruz ancak sizlerden gelen talepleri, her zaman iletmekteyiz. Talebinizi, ilgili birimlerimize iletiyoruz. Bu gibi taleplerinizi siz de Samsung Members uygulamamızdan, aşağıdaki yönergeleri takip ederek "öneriler" bölümünden, bize doğrudan iletebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

8 Comments
DarkDays
Active Level 5
Galaxy A
gelmeye bilir vermezler sannetmiyorum
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Gelmez bence A50 ye
#D
enesmert
Active Level 7
Galaxy A
ekran edge mi peki?
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Edge olmasına gerek yok
enesmert
Active Level 7
Galaxy A
O iş öyle mi oluyor saçma geldi o zaman ne diye edge ekran edge ekran diye yırtındılar
ygtylc
Active Level 7
Galaxy A
enesmert
Active Level 7
Galaxy A
cihazın ne sıradançinko ve ben edge aydınlatma olarak anladım sanırım yanlış anlamışım kusura bakmayın
Solution
user000001111111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba alfatürk,

Ben Pembe, Samsung Forum moderatörüyüm. Bu soruyu sorduğunuz için teşekkür ederiz.

Yeni yazılım testleri devam ettiği için henüz gelecek özelliklerle ilgili bir bilgi veremiyoruz ancak sizlerden gelen talepleri, her zaman iletmekteyiz. Talebinizi, ilgili birimlerimize iletiyoruz. Bu gibi taleplerinizi siz de Samsung Members uygulamamızdan, aşağıdaki yönergeleri takip ederek "öneriler" bölümünden, bize doğrudan iletebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.

MOD