cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy A34 şark çok çabuk bitiyor,

(Topic created on: 02-18-2024 10:46 PM)
238 Views
samet1980
Active Level 1
Options
Galaxy A

Arkadaşlar merhaba,  samsung galaxy A34 bir hafta önce aldım ama şarj çok çabuk bitiyor, ne yapmayalım, herkes farklı farklı şeyler söylüyor,  yardımcı olur musunuz? Teşekkür ederim..

11 Comments
halilSM-A346E
Active Level 6
Galaxy A
Al benimki de o kadar 4 ay oldu ama 6 saatten fazla ekran süresi alamaz oldum 120 hz kullanmak istiyorum 4 saat gidiyor keşke a24 alsaydım 90 hz daha iyi ekran süresi verebileceğini düşünüyorum orta segment diyor ama ne tasarımı öyle hissettiriyor ne de kullanımı a04 a13 bile daha iyi
samet1980
Active Level 1
Galaxy A

Müşteri hizmetleri kullandıkça optimizasyon oldukça pil süresi uzar dedi ama bir haftadır değişen bir şey yok..:(

halilSM-A346E
Active Level 6
Galaxy A
Sizinki yeniymiş doğru birkaç hafta sonra pil kullanim özelliklerini öğrenince cihaz düzelir biraz bilmiyorum güncelleme yaptınız mı ben güncellemeden önce 5.1 çok iyiydi 7 küsür saat ekran süresi verirdi şimdi biraz yavaşladı cihaz ve 6 saatleri görüyorum zaten bu güncellemeler bana kullanıcıyı daha üst modellere geçirme projesi gibi geliyor sürekli özellik eklenince önceki cihazlar geri kalıyor one iu core bile daha stabilize geliyor bana çünkü a04lerde filan pil uzun gidiyor ama a serisinin orta segmentleri daha performanslı olduğu için pil dayanmıyor bileydim m serisi düşünürdüm herkes ihtiyacına göre cihaz seçmeli ben f p olarak seçtim ama şimdi olsa almazdım
0 Likes
yk001
Active Level 8
Galaxy A
Merhaba öneri olarak adaptif güç tasarrufunu, adaptif pili devre dışı bırakmalı
otomatik güncellemeleri kapatmalı, hem sistem hem galaksi mağazası hem playstore dan. bir de lüzumsuz app leri silmeli. silinmeyeni devre dışı bırakmalı
veri tasarrufu ayarını acmalı.
Hayırlı olsun
0 Likes
Galaxy A
Benimki böyle güç tasarrufu açık kullanmadıgım tüm uygulamalar derin uyku modunda Microsoft Windows bunları kaldırdım bazılarını kısıtladım bu şekilde alıyorum 1708286801897.jpg1708286801946.jpg
0 Likes
Alpointernet
Expert Level 1
Galaxy A
Hızlı bitiyor dediğiniz şarj ne kadar hızlı bitiyor?
0 Likes
samet1980
Active Level 1
Galaxy A
Ortalama olarak 3 saat içinde yüzde yüzden yüzde 30 a düşüyor
0 Likes
eyotech
Active Level 8
Galaxy A
telefonda sorun var gibi fabrika çıkışlı sorun, ben de 3 aydır kullanıyorum 120hz genelde aktif fakat bazı uygulamalarda 60hz rutini yapmışım: o gün fazla oyun oynadıysam 5-6 saat ekran süresi alıyorum, az ya da hiç oynamadıysam 7-8 saat arası alıyorum.
0 Likes
walter690
Active Level 4
Galaxy A
hızlı şarj kapalı iken şarj edip kaç saat ekran süresi aldığına baktın mı aynı mı oluyor
0 Likes