cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Galaxy A32 acil yardim

(Topic created on: 02-17-2023 08:37 PM)
181 Views
sdere
Active Level 5
Options
Galaxy A

Arkadaşlar Instagram hesabımda yukari aşağı geçişler takıla takıla dona dona oluyor videoda varsa bi iki saniye sonra video oynatma oluyor bunu wifi de de denedim aynısı bana bu sorunun çözümünü sunabilecek bir arkadaş varmı sadece Instagram da oluyor ayarlar menüsünde de ara ara kasılma lar oluyor çözüm nedir

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
PARDUSENS
Active Level 1
Galaxy A
*Telefonunuza yazılım güncellemesi gelmiş olabilir. Kontrol ediniz.
*Uygulama güncellemesi gelmiş olabilir denetleyiniz.
*Bu tip donmalar genellikle önbellek ile alakalıdır ccleaner (pro sürüm) uygulamasıyla detaylı temizle seçeneğini seçerek temizleyiniz.
*Eğer uygulama indirmeden nasıl çözerim diyorsanız;
-Ayarlara giriniz,
-İnstagramı bulup veriyi sil seçeneğini seçiniz.
-Tekrar uygulamayı açıp kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapınız.

Sorununuz çözülmüş olacaktır.

Fakat hala sorununuz çözülmezse farklı yollara başvurmak gerekebilir. Ayrıca anlattığınıza göre sorun sadece İnstagram uygulamasında olduğu için telefonunuzda bir sorun olduğunu söylemek yanlış olabilir.

Sevgiler.

View solution in context

7 Comments
MUSTAFA325F
Expert Level 1
Galaxy A
Bende yok yazılım da gelmedi cihazı yeniden.baslatin rami silin geçmesse hata raporu verin a32 kullanan arkadaşlar bende yok sizde var mı
0 Likes
sdere
Active Level 5
Galaxy A
Sende olmayabilir se a32 kullananlarda oluyor işte telefonu yeniden başlatmak ram silmek bir çözüm değil geçici **bleep** bir duygu senin dediğin başından gecen varsa çözüm biliyorsa açıklasın bilmeyen yorum atmasın arkadaşlar
0 Likes
Pikaçuuu
Active Level 4
Galaxy A
Bende a32 kullanıyorum bendede yok yani 2.yıldayım.Bence instagramı yeniden yükle yada cihazı sıfırla.
Solution
PARDUSENS
Active Level 1
Galaxy A
*Telefonunuza yazılım güncellemesi gelmiş olabilir. Kontrol ediniz.
*Uygulama güncellemesi gelmiş olabilir denetleyiniz.
*Bu tip donmalar genellikle önbellek ile alakalıdır ccleaner (pro sürüm) uygulamasıyla detaylı temizle seçeneğini seçerek temizleyiniz.
*Eğer uygulama indirmeden nasıl çözerim diyorsanız;
-Ayarlara giriniz,
-İnstagramı bulup veriyi sil seçeneğini seçiniz.
-Tekrar uygulamayı açıp kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapınız.

Sorununuz çözülmüş olacaktır.

Fakat hala sorununuz çözülmezse farklı yollara başvurmak gerekebilir. Ayrıca anlattığınıza göre sorun sadece İnstagram uygulamasında olduğu için telefonunuzda bir sorun olduğunu söylemek yanlış olabilir.

Sevgiler.
sdere
Active Level 5
Galaxy A
Dediklerinin hepsi yapili fabrika ayarları sıfırlama hariç o en son çözüm ama yeterli bir cevap yazamadiniz maalesef kes kopyala yapıştır olmuş
0 Likes
PARDUSENS
Active Level 1
Galaxy A
Öncelikle kopyala yapıştır yapmadan deneyimlemiş biri olarak yazdım. Fabrika ayarlarına çevirmenizi söylemedim. İnstagram uygulamasını ayarlardaki uygulamalar kısmından bulup depolama seçeneğini seçip veriyi sil seçeneğini tıklayınız. Bu fabrika ayarlarına döndürmek değil sadece uygulamaya yapılan bir müdahaledir yani uygulamayı stok hale döndürmektir. Telefonunuzda başka bir işlem yapmanıza gerek yoktur.
sdere
Active Level 5
Galaxy A
Teşekkürler kardeşim ama senin dediklerin gram çözüm olmadi benim şekerim var tansiyonum var zorlama beni
0 Likes