cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy A24 Sim Kart Sorunu

(Topic created on: 01-21-2024 01:01 AM)
233 Views
OLI88
Active Level 2
Options
Galaxy A
Arkadaşlar telefonumda sim kart sorunu var. Sim kart kendi kendine kapanıyor. Yeniden başlatıyorum düzeliyor, 5-6 saat sonra tekrar aynı şekilde oluyor. Bu soruna neden olan şey telefon 5g desteklememesine rağmen 5g moduna geçmesi. Bu yüzden hat gidiyor. Kernelden kaynakli bir sorun bence. Sorunu samsung membersdan, whatsapptan ve sikayetvar sitesinden bildirdim. Bu sorunu yaşayanlar varmı? Varsa sizinde bildirmenizi rica ediyorum. Önemli bir sorun çünkü. 
(Knox açılmıştır.)

image

image
5G Seçeneği bulunmakta

image
Sim Kart sorunu olduğunda

image

image
Galaxy A24 

0 Likes
9 Comments
Tolgaa94
Active Level 6
Galaxy A
Cihazı sıfırladın mi hiç
OLI88
Active Level 2
Galaxy A
Evet
Tolgaa94
Active Level 6
Galaxy A
Bunun birkaç nedeni olabilir ya güncelleme hatası var ya üretim hatası var cihazda yada ana yazılım da bir problem var
OLI88
Active Level 2
Galaxy A
Yazılımda bir sorun var bence. Samfw, samfirm, sammobile ve frijadan tek tek firmware yükleyip denedim hepsinde aynı sorun mevcut. Samfw sitesinden yükleyip güncelleme yaptım sorun devam etti.
Tolgaa94
Active Level 6
Galaxy A
Donanımsal arıza da olabilir cihazı ilk aldığın da varmiydi bu sorun
OLI88
Active Level 2
Galaxy A
Hayır yoktu. Knoxdan kaynaklı olabilir mi acaba? A34de de knox açıldığında sim kart sorunu olmamıştı. Üst modellerde böyle bir sorun yok sanırsam
Tolgaa94
Active Level 6
Galaxy A
Knox da olabilir tabi knox da kontrol yaptın mı
OLI88
Active Level 2
Galaxy A
Knox maalesef 0x11705789065664.jpg
Tolgaa94
Active Level 6
Galaxy A
Şunu araştır aslında şikayetvar da aynı modeli kullananlar nasıl çözüme ulaşmış bi bak