cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

GALAXY A50 BATARYA

(Topic created on: 08-10-2021 12:48 PM)
406 Views
Furkiaksu
Active Level 5
Options
Galaxy A

Arkadaşlar pil durumama baktım eskiden ( İYİ ) yazıyordu şuan ( NORMAL ) yazıyor, garanti sürem daha bitmedi, pil değişimi talep edebilir miyim servisten, ve ne kadar sürede değişiyor bilgisi olan var mı 

Yoruma ekran görüntüsünü ekledim

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
kingkong0
Active Level 10
Galaxy A
Garanti kapsamında oduğu için pil ücretsiz değiştiriliyor fakat buna servis karar veriyor. Normal yazdığı için sizde kullanımda eskiye göre düşüş görüyorsanız bence en yakın servise gidin bir kontrol edilsin. Yüksek ihtimal bataryanız değiştirilecektir.

View solution in context

14 Comments
Furkiaksu
Active Level 5
Galaxy A
Bu şekilde Screenshot_20210810-124836_Samsung Members.jpg
Gezgin23
Active Level 8
Galaxy A
Garanti bitmeye yakın gönder, performansı düştû dersin
Furkiaksu
Active Level 5
Galaxy A
Zaten ısınma ve kasma yapıyordu sonra aklıma geldi baktım durum böyle, teşekkürler
Solution
kingkong0
Active Level 10
Galaxy A
Garanti kapsamında oduğu için pil ücretsiz değiştiriliyor fakat buna servis karar veriyor. Normal yazdığı için sizde kullanımda eskiye göre düşüş görüyorsanız bence en yakın servise gidin bir kontrol edilsin. Yüksek ihtimal bataryanız değiştirilecektir.
Furkiaksu
Active Level 5
Galaxy A
Teşekkürler
kingkong0
Active Level 10
Galaxy A
Rica ederim.
01a65
Expert Level 2
Galaxy A
Merhaba
Pil sağlığınıza azal ma olmuş
Servise gönderip batarya değişim mi
İsteğin bence bu arada garanti belgesiyle
Birlikte servise gönderin cihazı
eyotech
Active Level 8
Galaxy A
Ben aynı şekilde daha 1 hafta oldu servise gönderip değişim istediğim ve şu an değişmiş şekilde kullanıyorum. Baya memnunum
black0034
Active Level 5
Galaxy A
Bende normal gözüküyor servise göndersem Değişim yapilirmi ucretsiz a50 istanbul servisi