cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Güncelleme ve Yedekleme

(Topic created on: 03-28-2021 11:23 PM)
132 Views
merterdogan
Active Level 4
Options
Galaxy A

Arkadaşlar Android 11 güncellemesini yükleyeceğim ama temiz kurulum yapmak istiyorum. Bir kaç kere görmüştüm yedekleme mevzusunu ama tam bilgi sahibi değilim. 

-Verileri nereye yedekliyoruz ?
-Güncellemeden önce mi sonra mı yedekliyoruz?
-Ne tür şeyler yedekleniyor sadece fotoğraf-dosyalar mı yoksa uygulamalar ve uygulama ayarlari falan da yedekleniyor mu? 
-En merak ettiğim soru nelerin yedeklendiği 

7 Comments
Solution
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy A
Güncellemeden önce yedekliyorsun Verileri ayarlar - hesap - yedekle ve geri yükle bölümünde yedekle kısmına yedekliyorsun aynı yerdeki geri yükle kısmından geri yüklüyorsun Nelerin yedeklenip yedeklenmeyeceği bahsettiğim yerde yazıyor
merterdogan
Active Level 4
Galaxy A
Teşekkür ederim. Medya yedeklemesi yok galiba bununla ilgili bir seçenek göremedim
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy A
Evet önceden vardı kaldırıldı onları galeri video ve müzik vs Microsoft Onedrive a ya da kendi seçtiğiniz 3. bir bulut depolamaya yedeklemeniz gerek
0 Likes
merterdogan
Active Level 4
Galaxy A
Evet yedekleme sekmesinde Google'ı seçtiğimde medya yedekliyor. 👍🏻
rasit
Active Level 7
Galaxy A
Guncellemeden önce smart swich uygulamasını pc den ac bağla telefonu sonra yedekle kısmından yedeklemelerini yap bu bahsettiğim en basit çözüm
Solution
RecepF
Expert Level 5
Galaxy A
Galeri ve Dosyalarım özelliği Samsung Cloud'dan kalkıyor Google Drive veya One Drive'ye yedekleyebilirsin
Samsung_S23
Active Level 6
Galaxy A
kardeş sen sen ol android 11 e geçme oyun kurunca butun data dosyaların cöp oluyor gözükmüyor
0 Likes