cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Güncelleme (A71)

(Topic created on: 03-03-2021 01:56 PM)
512 Views
A715FRAMAZANERDEMA73
Expert Level 5
Options
Galaxy A

Güncelleme çok bekletti artık http://www.guncelmiyiz.com/ sitesine de güven kalmadı güncellenen cihazlar halen güncellenecek gözüküyor neden bu kadar ilgisiz oldular acaba A51 kullanıcıları ne zamandan beri bekliyorlar A71 kullanıcıları da bekliyor . Orta üst segment olmasına rağmen halen güncelleme gelmedi bu kadar zor mu bu iki cihaza yazılım yapmak acaba siz ne diyorsunuz arkadaşlar bu konuda

14 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Çok çok haklısın diyorum. Anlamıyorum nasıl vermiyorlar hala.
Galaxy A
Ben de anlayamadım iyi bi yetkili de yok iyi bi cevap verecek Araf da kaldık sanki
HüseyinkM21
Active Level 4
Galaxy A
M21 kullananlar beklemiyo zaten doğru ya bi tek a71 ciler bekliyo hem daha tarihi gelmeden :)
0 Likes
Galaxy A
almayan her kullanıcı bekliyo ben cihaz ayırdımı yapmıyorum ben isterim ki tüm Samsung cihazları alsın güncellemeyi hatta verilen tarihte beklemeden
0 Likes
Galaxy A
A71 m21 den daha iyi ve daha fazla satıldı a71 in bu konuda çok fazla görmek normal.
HüseyinkM21
Active Level 4
Galaxy A
yo hiç de normal felan değil m21 e şuan güncelleme gelmesi gerek daha a71 in vakti var beklemeyi öğrenmek gerekiyo bazen hem satilmayla alakasi da yok haberin olsun
0 Likes
Galaxy A
Satılmayla alaksı var kardeşim m21 düşük bir cihaz olduğu oetada 😶
0 Likes
HüseyinkM21
Active Level 4
Galaxy A
Yazdıklarım 3. kez kaldırılmasa güzel bişey diyecektim de neyse kardeşim m21 e düşük diyende gitsin 3310 kullansın :)
0 Likes
Galaxy A
M21 yüksek bir cigaz mı zannediyorsunuz ? anlıyorum 🤣🤣
0 Likes