cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Ekran yansitma

(Topic created on: 05-26-2023 03:58 PM)
188 Views
samsumg06
Beginner Level 2
Options
Galaxy A

A22 ekran yansıtma nasıl oluyor

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba samsumg06,

Cihaz modelleri arasında, yazılımsal ve donanımsal olarak farklılıklar bulunabiliyor. Galaxy A22 (SM-A225F) cihazımızda, ekran yansıtma özelliği mevcut değildir.

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
5 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Bildirim panelini aşağı kaydırıp bildirim panelinden Smart View özelliği var mı yok mu kontrol edin. Varsa üzerine tıklayıp açın sanırım televizyonda ekran yansıtmaktan bahsediyorsunuz diye anladım ben de buna göre anlatım yapacağım özelliği açtıktan sonra televizyon ismi gözüktüğünde üzerine tıklayın televizyonu uyarı gelirse onaylayın bu arada telefonun internete bağlı olması gerekiyor televizyonun da internete bağlı olması gerekiyor kablosuz olarak bağlantı kurulabilinmesi için.
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Bilgisayar/televizyonunuzun ile telefonunuzun aynı ağa bağlı olduğundan emin olun (2.4 ile 5 ghz **bleep** ediyor ikisi de ya 2.4 yada 5 ghz olana bağlı olmalı) sonra blgisayar/televizyonunuzdan ekran yansıtmayı bulup seçin. ardından telefonunuzun bildirim panelini aşağı çekip smart view seçeneğini seçin (eğer bulamıyorsanız 3 nokta>tuş sırasından smart view seçeneğini bulup aşağı sürükldyin) sonra telefon>diğer cihaz seçeneğinden bilgisayar/televizyonunuzu seçin (bazen geç geliyor biraz bekleyin)
Benmavi
Active Level 5
Galaxy A
Galaxy m14 smart view seçeneği yok. Pişman etti samsung aldığıma. Sorunları bitmiyor.
Kaangul
Active Level 6
Galaxy A
Bende Galaxy A22 kullanıyorum ve sanırım smartwiew özelliği yok bende ekran yansıtma yapmak istiyorum
0 Likes
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba samsumg06,

Cihaz modelleri arasında, yazılımsal ve donanımsal olarak farklılıklar bulunabiliyor. Galaxy A22 (SM-A225F) cihazımızda, ekran yansıtma özelliği mevcut değildir.

Teşekkürler.
MOD

0 Likes