cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Ekran yanığı

(Topic created on: 12-15-2023 12:43 AM)
59 Views
Onurrqq
Active Level 5
Options
Galaxy A

Ekran yanığı olan ekranı değiştirsek tekrar yanar mı?

13 Comments
Alia12nacho
Active Level 4
Galaxy A
Yanar
0 Likes
S7Mustafa
Active Level 1
Galaxy A
Bende bunu dusunuyordum s23 telefonum var amoledi yandı bu böyle devam edecekse neden biz bu telefonu tercih edelim ki ? O kadar 120hz bilmem en iyi ekran muhabbeti yapılıyor ama bu sorunlar yaşanıyor verilen paralar az paralar değil
Alia12nacho
Active Level 4
Galaxy A
Amoled ekranlardaki kronik sorun için hala bir net çözüm yok teknoloji o kadar gelişmesine rağmen
Onurrqq
Active Level 5
Galaxy A
Aynen banada oldu a34 almıştım bu temmuz
0 Likes
Alia12nacho
Active Level 4
Galaxy A
Fakat Samsung önlem alıcakmış yazılımla ekran yanmalarına karşı bakalım ise yarayacak mı
Galaxy A
Yazılımla alınan önlem işe yaramaz çünkü kaliteyi artırmak ve ödenen ücretin karşılığını üretmedikçe düzelmez bu sorunlar.
0 Likes
Alia12nacho
Active Level 4
Galaxy A
Ama amoled ekranlarda kronik bir sorun ne yapabilirler ki bide dynamic amoled daha dayanıklı değil miydi yanmalara karşı
Galaxy A
İşte bahsettiğimde bu,kronik deyip normalleştiriliyor.Halbuki sorun belli ama şirket aynı mantıkla üretime devam ediyor ve devam edecek!Yazılkm kısmına gelecek olursak,dynamıc amoled sürekli renklerin yerlerini değiştşrme gibi bir şeyse o da geçici veya daha kötü bir çözüm olabilir.
Galaxy A
Çok haklı bir isyan ve önceden bu kadar sorun yok muydu yoksa vardı da members vb.platformlarda mı söylenmiyordu bilmiyorum ama çok fazla şikayet var ve fiyatları yükseltip birde kaliteyi düşürmeleri çok kötü.
0 Likes