cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Ekran karincalanmasi

(Topic created on: 12-25-2023 11:46 PM)
208 Views
Hamza29
Active Level 2
Options
Galaxy A

Merhaba 1 aydır Samsung Galaxy a31 model cihazımın arada bir ekran karincalanmasi problemi yaşıyorum teknik servise götürdüm ekran ve anakart olarak işlem yapıldı cihazda bir problem olmadığı görüldü ama şuan hala aynı problemi yaşıyorum arada da olsa bir kaç saniyelik karıncalanma ve sonrasında kilitledikten sonra düzelme oluyor bu yazılımsal bir problem mi 

0 Likes

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Hamza29,

Aynı durumu tekrar yaşamanız halinde, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.

MOD​

View solution in context

0 Likes
8 Comments
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy A
Sıfırlamayı denediniz mi ? Eğer yazılımsal ise çözebilir.
Hamza29
Active Level 2
Galaxy A
Telefonu fabrika ayarlarına sıfırladım ekran değişti ana kart değişti ama hala aynı problem aradada olsa devam ediyor
0 Likes
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy A
Değişik ekran değişmiş ana kart değişmiş. Kesin emin olmakla birlikte Yazılımsal bir hata. 😅 Kusura bakma kardeşim telefonda çok değişen var ama hala arada o sorun geliyorsa. Şüphe etmek lazım servistekilerden ve yazılımı tasarlayanlarda.
Hamza29
Active Level 2
Galaxy A

IMG_20231226_012025.jpg

 ekran böyle oluyor 

DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy A
Çok kötüymüş cidden ilk defa böyle birşey gördüm bir telefonda. Ekranın tamamını kaplıyor.
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy A
Maalesef çözümünü bilemiyorum Yazılım da değil gibi daha çok telefonun parçalarıyla alakalı. Size önerim başka bir modele geçmeniz olabilir en fazla.
Hamza29
Active Level 2
Galaxy A
Yazılımsalsada yani şuanda yok olursa yazarım
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Hamza29,

Aynı durumu tekrar yaşamanız halinde, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.

MOD​

0 Likes