cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Ekran görüntüsü alma

(Topic created on: 11-12-2021 09:31 PM)
389 Views
arica
Active Level 1
Options
Galaxy A

A32 telefonda ekran görüntüsü alma yöntemi bir an önce değişmeli. Çok çok kötü. Zor alınıyor.

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
Dark_Side
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim. Tuşa basmak ya da ekranın alt sağ kısmından elinizi sola doğru kaydırmanız gerekmeden de ekran görüntüsü alabilirsiniz. Asistive Touch özelliğini açarak. Ayarlar>erişilebilirlik>etkileşim ve yetenek>yardım menüsü. Bu menüyü etkinleştirerek çoğu özelliği tek dokunuşla yapabilirsiniz. Selamlar...

View solution in context

Solution
İnfoDijital
Active Level 8
Galaxy A

Karpuz_0-1636752813392.png

İyi günler dilerim.

View solution in context

8 Comments
Rose67_
Expert Level 5
Galaxy A
Sadece ses kısma + power basacaksın nesi zor?
arica
Active Level 1
Galaxy A
A32 için olmuyor. El ile ekran üzerinde sıyırmak yöntemi var. 10 kez deniyorsun, zor alınıyor. Dediğiniz yöntem A32 için geçerli değil
Aykut
Expert Level 5
Galaxy A
Ses kısma ve açma kapama tuşuna aynı anda basarsanız ekran görüntüsü alırsınız.
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba
Konu ile ilgili olarak hata raporu gönderildi uygulamalar ekranına Gelin
Samsung menbırs uygulamasını bulun tıklayıp girin altta yer alan mavi tuşa tıklayın çıkan seçenekler içerisinde hata raporları yazısına tıklayın gelen sayfa içerisinden Diğer hata seçeneğine tıklayın
Çıkan sayfa içerisine bütün soru ve sorunlarınızı detaylı bir şekilde yazın önemli ayrıntılar ekleyin kişisel Bilgilerinizi girmeyin sistem kayıt verileri gönder yazan yazı seçeneğini mutlaka açık halde tutun sorunun sıklığını seçin ve hata raporunu gönderin
arica
Active Level 1
Galaxy A
Önerinizi deniyorum. Teşekkür ederim.
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy A
Önemli değil
Solution
Dark_Side
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim. Tuşa basmak ya da ekranın alt sağ kısmından elinizi sola doğru kaydırmanız gerekmeden de ekran görüntüsü alabilirsiniz. Asistive Touch özelliğini açarak. Ayarlar>erişilebilirlik>etkileşim ve yetenek>yardım menüsü. Bu menüyü etkinleştirerek çoğu özelliği tek dokunuşla yapabilirsiniz. Selamlar...
Solution
İnfoDijital
Active Level 8
Galaxy A

Karpuz_0-1636752813392.png

İyi günler dilerim.