cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Dokunmatik a52s

(Topic created on: 02-20-2023 09:02 PM)
211 Views
nedenben
Active Level 2
Options
Galaxy A

Arkadaşlar a52s kullanıp oyun oynayan var mı? Free fire oynuyorum PubG gibi savaş oyunu ekranın iki tarafını da kullanmama izin vermiyor sanki telefonun görünmez bi kuralı var sola basarken sağa basamazsın gibi yani anlıcağınız mesela soldan zıplama tuşuna basarken sağdan ekranı yönetmeme izin vermiyor aynı sorunu yaşayan var mı tek umudum güncelleme gelcekte bu sorun çözülcek pişmanım telefonu aldığıma bari güncellemede şu dokunmatiği düzeltseler ( ben sadece oyunlarda yaşıyorum bu sorunu) dokunmatik hassasiyetini de açtım . Ayrıca dpı açınca sanki pek bir etki etmiyor. Onun dışında ekran kaydedici açtığımda ekran aşırı yavaşlıyor sağa sola döndürmek işkence haline geliyor cidden umutsuz vaka Lütfen güncellemede değişsin telefonu değiştirmek gibi bir lüksüm yok 😕 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba nedenben,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

5 Comments
Galaxy A
O durumu j2 telefonumda yaşadım 2 parmak asla dokunamiyordum klavyede yazı yazmak zordu en sonunda kırdım attım ozamanlar baya pahalı söylemişlerdi ekrana 😁
0 Likes
nedenben
Active Level 2
Galaxy A
samsunga güvenicez derken bizi şaşırtmayan şeylerle karşımıza çıkıyo sağ olsun :d
0 Likes
ben006
Expert Level 5
Galaxy A
O bende olmuyor ayari vardir bi kurcalayin oyun icin de
0 Likes
nedenben
Active Level 2
Galaxy A
ne gibi bir ayar olabilir ki
0 Likes
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba nedenben,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​