cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung a52 dokunmatik ve batarya problemi

(Topic created on: 01-10-2023 12:44 PM)
239 Views
xOnurx
Active Level 1
Options
Galaxy A

Arkadaşlar merhaba, telefonu alalı bir seneden fazla oldu garanti devam ediyor. Son zamanlarda dokunmatikte arada bir algilamama veya yanlış algılama sorunu yaşıyorum. Örneğin instagramda mesajlar kısmına tıklıyorum bildirim kısmına giriyor. Hiç algilamadigi da oluyor. Dokunmatik tanilama yerine giriyorum ekranın orta kısmında problem çıkıyor işlem gerekli yazıyor ancak **bleep** değil çok nadir bu hatayi veriyor. Batarya da çok hızlı gitmeye başladı. Teknik servise göndersem ucretsiz ekran ve batarya değişimi yaparlar mı? 

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Merhaba. Cihazı sıfırlamanı tavsiye ederim. Ayarlar> genel yönetim> sıfırla> fabrika ayarlarına sıfırla.
Sıfırlama işleminden sonra sorun düzelmez ise kontrol edilmesi için cihazı Samsung yetkili servis merkezine teslim et servis bilgisi için Samsung müşteri hizmetlerini ara. 4447711

View solution in context

Solution
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy A
Kullanım kaynaklı sorun yoksa garanti dahilinde yapılır. Verilerinizi yedeklemeyi unutmayın.

View solution in context

3 Comments
___Mert__A23
Active Level 5
Galaxy A
Yaparlar
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Merhaba. Cihazı sıfırlamanı tavsiye ederim. Ayarlar> genel yönetim> sıfırla> fabrika ayarlarına sıfırla.
Sıfırlama işleminden sonra sorun düzelmez ise kontrol edilmesi için cihazı Samsung yetkili servis merkezine teslim et servis bilgisi için Samsung müşteri hizmetlerini ara. 4447711
Solution
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy A
Kullanım kaynaklı sorun yoksa garanti dahilinde yapılır. Verilerinizi yedeklemeyi unutmayın.