cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Berbat

(Topic created on: 03-22-2024 06:09 PM)
385 Views
ceydaa21
Active Level 3
Options
Galaxy A
Sürekli telefonum donuyor, telefon ekranı kendi kendine yatay pozisyona geçiyor sürekli ve uygulamalardan , instagram , facebook gibi , kendine kendine çıkış yapıyor 🙄 telefonun daha senesi dolmadı yeni aldım galaxy A13 hiç memnun değilim, kimseye tavsiye etmiyorum bu sorunları yaşayan var mı?
49 Comments
Tolgaa94
Active Level 6
Galaxy A
Maalesef giriş segment cihazların hepsinde var bu sorunlar bendede a14 var bende de bu sorunlar var nedenide hem yazılımın düzensiz çalışması hemde ısınma
ceydaa21
Active Level 3
Galaxy A
A evet ayrıca aşırı ısınma da var özellikle şarj olurken , peki çözüm nedir?
deyan_asenov
Active Level 9
Galaxy A
S serisi bir cihaz yada a54, sanırım A55 de çıkıyor...
0 Likes
ceydaa21
Active Level 3
Galaxy A
Bunu daha yeni aldım
0 Likes
Clouxy
Active Level 5
Galaxy A
samsungun ucuz bir cihazını almışsınız üst düzey birşey bekliyorsunuz bu sorunları yaşamamak için en azından A34 veya A54 A55 gibi cihazlar almalıydınız A13 ü anneanem kullanıyor sadece arama yapma ve whatsapp telefonu A13 sosyal medya oyun da iş görmez
0 Likes
ceydaa21
Active Level 3
Galaxy A
🫣🙄
Tolgaa94
Active Level 6
Galaxy A
Herkesin bütçesi neyse o Ceyda hanım sizin suçumuz değil bu herkes yaşıyor bunları
ceydaa21
Active Level 3
Galaxy A
Desenize kazıklandık 🤔 az para da ödemedim aslında, turkcell hat üzerine aldım siz tahmin edin faizini artık 🙄
0 Likes
Clouxy
Active Level 5
Galaxy A
Evet malesef kazıklanmışsınız A13 6500 tlye satılırken Turkcellde 7200-8000 tlye satıldığı görünüyor o fiyata daha iyi telefonlar alınabilirdi ama artık yapılacak birşey yok malesef