cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Arama yapma

(Topic created on: 09-08-2021 12:32 AM)
229 Views
vardar16
Beginner Level 2
Options
Galaxy A

Hayırlı geceler arama yaoarken direk üstte göster diye bi menüye giriyor arama ekranı kapanıyor onu nasıl deve dısi birakabilirim.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba vardar16,

Bu gibi taleplerinizi, model kodu belirterek yazmanız durumunda, size daha detaylı yardımcı olabiliriz. Samsung ürünleri ile ilgili yaşadığınız tüm sorunlar ya da aklınıza takılan sorular için 4447711 Samsung çağrı merkezi numarasından veya aşağıda bulunan link üzerinden bize ulaşıp, Canlı Destek ve E-Posta yolu ile yardım alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
5 Comments
Galaxy A
Telefon > Ayarlar > Uygulama kullanırken arama görünüleme
kısmından gereken ayara ulaşabilirsin eğer sorunu doğru anladıysam
0 Likes
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy A
Ayarlar - uygulamalar - sağ üst üç nokta- özel erişim - üstte göster - gene sağ üst üç nokta - sistem uygulamalarını göster - arama ve telefon uygulamalarından devre dışı bırakabilirsin Screenshot_20210908-004606_Settings.jpg
0 Likes
vardar16
Beginner Level 2
Galaxy A
Mehmet bey öncelikle tesekkur ederim cevabiniz icin denedim ama diger aramada gene ayni hatayi verdi **bleep** devre disi kaliyot
0 Likes
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy A
Rica ederim Valla üste gösteri kapama yeri orası Bende dediklerim hep kapalı ve böyle bir sorunla karşılaşmıyorum

Ama şöyle birşey de olabilir; üstte göster diye girdiği menüde gri bir buton gözükür ve izni vermenizi isteyen bir yazı çıkar, o halde butonu açıp izni vermeniz gerekir, böylece artık o menüye girmez

Fakat sürekli devam eden bir sorun varsa; güncelleme kaynaklı bir sorun olabilir yada telefona erişim izni verdiğiniz indirdiğiniz bir uygulama/apk müdahale ediyor olabilir bunları kontrol edin İsterseniz cihaz bakımımdan güvenlik - virüs taraması yapın ve telefonu yedekleri alıp bir sıfırlayın

Ayrıca burdan yardım al bölümünden Samsung Membersa hata raporu gönderebilirsiniz
0 Likes
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba vardar16,

Bu gibi taleplerinizi, model kodu belirterek yazmanız durumunda, size daha detaylı yardımcı olabiliriz. Samsung ürünleri ile ilgili yaşadığınız tüm sorunlar ya da aklınıza takılan sorular için 4447711 Samsung çağrı merkezi numarasından veya aşağıda bulunan link üzerinden bize ulaşıp, Canlı Destek ve E-Posta yolu ile yardım alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes