cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Arama sonrası ekran gelmeme sorunu

(Topic created on: 02-04-2022 09:10 PM)
329 Views
Hfze
Beginner Level 2
Options
Galaxy A

Arama sonlandıktan sonra, telefonu kulağımdan çektikten sonra ekran birkaç saniye açılmıyor. Sadece siyah ekran. Yaklaşık 5-6 saniye telefon hiçbir tepki vermiyor. Sonrasında ekran açılıyor. Arka planda çalışan uygulama vs yok. Önceki samsung cihazlarımda böyle bir sorun yoktu. Sensörler daha hızlı çalışıyordu. Bu sorun çözülsün

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Béşiktaş
Expert Level 2
Galaxy A
Members uygulamasindan - Yardim Alın - Tanılama - Sensörler testini yapın donanimsal bir sorun yoksa, Ayarlar - Uygulamalar - Sag taraftaki filtreleme - Sistem uygulamalarini goster - one ui ana ekranı bul veriyi sil yapın. Sorun devam ederse cihazi fabrika ayarlarina döndür duzelme olmazsa incelenmesi icin hata raporu gonderebilirsin.

View solution in context

0 Likes
5 Comments
Ferhat190511
Active Level 6
Galaxy A
Ara ara bende de oluyor sersörle yada yazilim ile ilgii olabilir diye düşünüyorum
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba
Cihazınızın incelenmesi için hata raporu göndermenizi öneriyorum bu sorunu yetkililere bildirmeniz gerekiyor yetkililer sorunu çözdükten sonra cihazınıza gelecek yeni düzeltme yazılım güncellemelerini de bu sorunu çözmüş olacaklardır şu işlemler ile hata raporu gönderilebilir uygulamalar ekranına gelin Samsung members uygulamasını bulun tıklayıp girin 6'da yer alan yardım Alın Yazısı seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisinden hata raporları yazı seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisinden cihaza uygun hata seçeneğini bulun ve tıklayın uygun hata seçeneğini bulup tıkladıktan sonra çıkan sayfa içerisine bütün soru ve sorunları yazın önemli ayrıntılar ekleyin kişisel Bilgilerinizi girmeyin sistem kayıt verileri gönder Bu yazı seçeneğini mutlaka açık halde bırakın sorununuzun sıklığını seçin ve hata raporunu gönderin arka planda kayıt oluşturulurken Samsung members
Uygulamasını kapatmayın ve uygulamadan çıkmayın rapor tamamen gönderilene kadar birkaç dakika mutlaka uygulama içerisinde bekleyin tamamen gönderildiği zaman şöyle bir bildirim gelecektir

Hata raporları gönderildiği bu hatayı bize bildirdiğiniz için teşekkür ederiz

Yetkililer cihazı inceledikten sonra mümkün olan en kısa zaman içerisinde uygulama üzerinden bir geri dönüş sağlayacaklardır
0 Likes
fatihkuzen
Active Level 7
Galaxy A
Yakınlık sensörü yok diye öyle oluyor. Yakınlık sensörü ekranla ışık sensörü ve kameraya filan yalanciktan idare ediyor.
0 Likes
Solution
Béşiktaş
Expert Level 2
Galaxy A
Members uygulamasindan - Yardim Alın - Tanılama - Sensörler testini yapın donanimsal bir sorun yoksa, Ayarlar - Uygulamalar - Sag taraftaki filtreleme - Sistem uygulamalarini goster - one ui ana ekranı bul veriyi sil yapın. Sorun devam ederse cihazi fabrika ayarlarina döndür duzelme olmazsa incelenmesi icin hata raporu gonderebilirsin.
0 Likes
TheSakal
Active Level 4
Galaxy A
Aynı durum bende de var. Hatta ekranı uyandırmak için açma kapama düğmesine basmam gerekiyor.
(Galaxy A31)
0 Likes