cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Android Auto

(Topic created on: 01-21-2021 10:46 AM)
225 Views
evrimels
Active Level 4
Options
Galaxy A

Devamlı kullandığım android auto silinmiş uygulamadan ama ayarlarda kayıtlı görünüyor. Apk lardan indiriyorum olmuyor. Bazen indirildi yazıyor ama gene uygulama görünmüyor. Tamamen silip tekrar yükliyim diyorum silme yeri yok. Oysa çok ihtiyacım olan bir uygulama arabam için. Samsungun mirorlink i hiçbir işe yaramıyor. Android şu sistemi birtürlü ios gibi yapamadı. Çok başarısız. Bu konuda yardımcı olan varsa çok minnettar olurum.

3 Comments
ΓİЯΞЖ
Active Level 8
Galaxy A
. Aracınızı kontrol edin.

*Aracınızın, aracın veya müzik setinin Android Auto ile uyumlu olup olmadığını kontrol edin.

*Aracınızın ayarlarında Android Auto'nun açık olduğundan emin olun. Aracınızın kılavuzuna bakın veya daha fazla yardıma ihtiyacınız olursa üreticiyle iletişime geçin.

*Bazı araçlarda, bir güncellemede Android Auto desteği eklendi. Arabanız desteklenen bir model olarak listelenmişse ancak Android Auto çalışmıyorsa, bilgi-eğlence sisteminizi güncellemeyi deneyin veya yerel bayinizi ziyaret edin. Aracınızın kılavuzuna bakın veya daha fazla yardıma ihtiyacınız olursa üreticiyle iletişime geçin.

2. Telefonunuzu kontrol edin.

*Telefonunuz Android 10 çalıştırıyorsa, Android Auto'yu ayrıca indirmenize gerek yoktur.

*Telefonunuz Android 9 veya önceki bir sürümü çalıştırıyorsa, Android Auto'yu Play Store'dan indirmeniz gerekir.

*Android Auto'nun çalışması için telefon bağlantınız veri aktarımlarına izin vermelidir. Cihazınız bir USB kablosuyla bağlandığında, ekranın üstünden aşağı kaydırın ve Android sisteminden bildirime dokunun. Dosya aktarımına izin veren seçeneği seçin.

ΓİЯΞЖ
Active Level 8
Galaxy A
Bende de aynı daha denemedim denediniz mi
evrimels
Active Level 4
Galaxy A
benim sorunum arabada değil. cep telefonumda. Telefonum android 10. Ama hiç düzelmiyor.