Original topic:

Acil ­čśş

(Topic created on: 08-13-2023 10:26 PM)
263 Views
A137ff
Active Level 2
Options
Galaxy A

S├╝rekli Wifi Kopuyor beyler android 12,11,9 da bu sorunlar yok 13 de var nas─▒l ├ž├Âzerim 

image

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Çoruh
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba  A137ff ,

Ya┼čad─▒─č─▒n─▒z duruma y├Ânelik a┼ča─č─▒da yer alan ad─▒mlar─▒ uygulayabilirsiniz:

ÔÇó Men├╝ > Uygulamalar > Ayarlar > Genel Y├Ânetim > S─▒f─▒rla > A─č ayarlar─▒n─▒ s─▒f─▒rla men├╝s├╝n├╝ se├žiniz. Bu i┼člemi uygulad─▒─č─▒n─▒zda ba─člant─▒ ayarlar─▒n─▒z─▒n loglar─▒ s─▒f─▒rlanacakt─▒r. Daha ├Ânce ba─članm─▒┼č oldu─čunuz Wi-Fi a─člar─▒, Bluetooth a─člar─▒n─▒ telefon unutacakt─▒r ve tekrar ┼čifreleri girmek durumunda kal─▒rs─▒n─▒z. Bu durumlar haricinde herhangi bir veri kayb─▒ olmaz.ÔÇő

ÔÇó Farkl─▒ Wi-Fi a─člar─▒nda bu durumu deneyiniz.

Ya┼čad─▒─č─▒n─▒z durum devam ederse; cihazda s─▒f─▒rlama i┼člemi deneyebilirsiniz. ─░┼člem i├žin cihaz─▒n dahili hÔÇőaf─▒zas─▒nda bulunan rehber, resim, m├╝zik, video vb. ├Ânemli dosyaÔÇőlar─▒n─▒z─▒ yedek ald─▒ktan sonra cihazdan, sim kart ve haf─▒za kart─▒n─▒ ├ž─▒kart─▒n─▒z. Daha sonra; Ayarlar > Genel Y├Ânetim > S─▒f─▒rla > Fabrika Ayarlar─▒na S─▒f─▒rla diyerek cihaz─▒n─▒z─▒, fabrika ayarlar─▒na geri d├Ând├╝rebilirsiniz.

Bilgileri yedeklemenin iki yolu vard─▒r;

1. Verilerinizi Microsoft OneDrive'a yedekleyebilirsiniz. Ayarlar > Hesaplar ve Yedekleme > Samsung Cloud > Ekran─▒n sa─č ├╝st k├Â┼česinde bulunan ├╝├ž nokta > OneDrive ile ba─član > Ko┼čullar─▒ kabul edip ba─član > Hesaplar─▒ Ba─čla > Mevcut Hotmail hesab─▒ ve ┼čifresini girin > Kabul et > Hesaplar Ba─član─▒yor yaz─▒s─▒ gelecektir. ─░leri ├Âgesine dokunduktan sonra kurulum i┼člemleri tamamlanm─▒┼č olacakt─▒r.
2. A┼ča─č─▒daki link ├╝zerinden bilgisayar─▒n─▒za, Samsung Smart Switch program─▒n─▒ indirerek, data kablosu ile verilerinizi, bilgisayar─▒n─▒za yedek alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/smart-switch/

Not:
ÔÇó Cihaz i├žerisinde yer alan G├╝venli Klas├Âr uygulamas─▒n─▒ kullan─▒yorsan─▒z e─čer, cihaz verilerinden ayr─▒ olarak yedeklemeniz gerekecektir.
ÔÇó G├╝venli Klas├Âr├╝n yedekleme ├Âzelli─či, 2021'den beri piyasaya s├╝r├╝len Android R OS tabanl─▒ Samsung mobil cihazlar─▒nda art─▒k mevcut de─čildir. Her uygulaman─▒n Smart Switch veya yedekleme ├Âzelli─čini kullanarak gerekli verileri yedeklemeniz ├Ânerilir.

Yedeklemelerin g├Ârselli anlat─▒mlar─▒na link ├╝zerinden ula┼čabilirsiniz;

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-can-i-back-up-my-mobile-phone/

Te┼čekk├╝rler.
MOD

View solution in context

10 Comments
Tomar753AN
Active Level 5
Galaxy A
Ayn─▒ sorun bende de var ve maalesef ├ž├Âzemedim. Android 14 ile bu sorun d├╝zeltilecekmi┼č.
GalaxyM14
Active Level 6
Galaxy A
Kim dedi 14 ile ├ž├Âz├╝lecek?
Tomar753AN
Active Level 5
Galaxy A
G├╝ncelleme notlar─▒n─▒ ba┼čtan sona okudum
A137ff
Active Level 2
Galaxy A
Ke┼čke
GalaxyM14
Active Level 6
Galaxy A
5Ghz ba─član─▒yorsan ├žekim mesafesi d├╝┼č├╝k oluyor ondan olabilir. 2.4Ghz ile ba─član. Ayarlar > genel y├Ânetim > s─▒f─▒rla > a─č ayarlar─▒n─▒ s─▒f─▒rla yapmay─▒ dene. Kay─▒tl─▒ a─člar silinecektir yedek al ├Ânce. Bende de kopmalar oluyor. Yaz─▒l─▒m konusunda samsung ├žok k├Ât├╝ym├╝┼č bu kadar k├Ât├╝ olabileceklerini tahmin edemezdim pi┼čmanl─▒k sadece.
A137ff
Active Level 2
Galaxy A
Kat─▒l─▒yorum knk mesela bana ┼ču konuda hi├ž yard─▒m edmediler bu arada donan─▒msal bir sorun yok garantiye girmiyor yani ­čśéScreenshot_20230813_173336_Samsung Cloud.jpg
iPhone-15pro
Active Level 6
Galaxy A
Cihaz─▒n─▒ kulland─▒─č─▒n─▒z ortamda ├žok fazla 2.4Ghz ba─člant─▒s─▒ kullanan cihaz varsa 5Ghz ba─člant─▒ tipini se├žmenini tavsiye ederim.

ÔÇó 5Ghz ba─člant─▒s─▒ ile daha y├╝ksek indirme ve y├╝kleme h─▒zlar─▒na ula┼čabilirsiniz, ├žekim mesafesi 2.4Ghz g├Âre d├╝┼č├╝k de─čil ├žo─ču zaman daha y├╝ksektir.
A137ff
Active Level 2
Galaxy A
Knk 5 g iyi evet ama 2 gece k─▒yasla ba┼čka odalarda ├žekmiyor ayr─▒ca ├žok **bleep** yok aralar─▒nda
iPhone-15pro
Active Level 6
Galaxy A
Modem ile aramda 2 oda var ba─člant─▒ h─▒z testini g├Ârsel olarak ekliyorum hangisinin daha iyi oldu─čuna sen karar ver. Screenshot_20230813_225038_Settings.jpgScreenshot_20230813_225014_Settings.jpgScreenshot_20230813_224822_Chrome.jpgScreenshot_20230813_224950_Chrome.jpg