cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A73

(Topic created on: 09-03-2023 10:26 PM)
110 Views
faruk6535
Active Level 7
Options
Galaxy A

Bu nasıl bi rezillik A73 aşırı derecede dokunmatik sıkıntı var bozuk resmen pil çabuk bitiyor kamera berbat dokunmatik gelsek bazen 2 ve 3 defa tıklayınca sonra algılıyor bazende mesela Facebook'a girecem basıyorum başka yere giriyor bunları boşverdim şimdide Başka bi sorun çıktı dokunmatik bozuk Kendi kendine hareket gidiyor oraya buraya giriyor milleti arıyor 1 dakikalık mesajı 1 saat yazabildim şimdi ben bunu bu hatayı uzun bi video 10 dakika ekran kayıta aldım Samsunga göstersem sorun çözülmezse değişim talep etsem değişirmi değişmezse mahkemelik başka çaresi varmı

4 Comments
yk001
Active Level 8
Galaxy A
Geçmiş olsun.
Çözemezlerse değiştirilmesi hakkınız.
Değişim yapmaya yanaşmama gibi durumlarda Tüketici hakları hakem heyetine gidilebilir. Tabi gerekirse.
Galaxy A
fabrika ayarlarına sıfırladın mı sıfırlamadıysan sıfırla eğer düzelmezse bu videoyu gösterirsin samsunga ve dersinki fabrika ayarlamalarına sıfırlamama rağmen böyle ben değişim talebi istiyotum de onlar değişim talebi yapmasa bile garenti geçerliyse tamir ederler garanti süresi bitmiş ise ücret ödiyerek tamir yaparlar yaptıkları zaman olmazsa değişim yaparlar illa yapmazsalar şikayet edersin
samsung6060
Active Level 5
Galaxy A
Arada bende de oluyor ya valla biktim
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba faruk6535,

Durumu incelememiz için görsellerle birlikte, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​