cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A73 sorunları

(Topic created on: 06-09-2024 10:38 PM)
155 Views
şipşo
Active Level 3
Options
Galaxy A
Merhaba, 1 yılı birkaç ay geçti telefonumu çok severek kullanıyordum. Son bir aydır birtakım sorunlar çıkarmaya başladı. Şarj olurken aşırı ısımma, günlük kullanımda çok aşırı ısınma, oyunlarda dokunmatik sorunu, ve karanlıkta piksellerde ton farkı görülmesi...

Sizlerde de benzer sorunlar var mı? Bu tür sorunlar garanti kapsamına girer mi fikriniz nedir? 2 yıldı garanti yanılmıyorsam daha 1 yıl yeni doldu. 
5 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
6.1 den sonra oldu dimi ?
şipşo
Active Level 3
Galaxy A
Hiç dikkat etmem aslında, güncelleme gelince yapıştırır geçerim. Ne desem yalan olur. Ama son bir bir buçuk aydır oluyor. Piksel sorunu daha uzun süreli.
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
🤣🤣😂😂
stony_hearted
Active Level 6
Galaxy A
yedek alıp,cihazı sıfırla düzelir.
0 Likes
Galaxy A
Yaz aylarında telefona soğuk bir ortam yaratın. Elimde s23 plus var o bile sıcak ortamlarda güç kaybı yaşıyor kendini soğutmak adına. Şarjdayken ısınma sorunu kesinlikle adaptör ve kabloyla alakalı, yenilerini alın. Dokunmatik sorunu için bizzat yapılan testleri yapın ayrıca internette bir arama kodu var ve bu dokunmatiği düzeltmeye yardımcı oluyor diye biliyorum bir araştırırsınız. Ton farkını gerçekten bilemiyorum ancak ekran hayaletlenmiş olabilir bir telefoncuya gösterin ben burdan bu kadar söyleyebiliyorum efendim iyi günler.
0 Likes