cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A71 android 12 güncelleme

(Topic created on: 01-21-2022 05:48 PM)
148 Views
mehmet059
Active Level 4
Options
Galaxy A

A51 güncelleme alırken a71 neden almıyor güncelmiyiz.com da bile a71'in ne zaman güncelleme alacağı bile gözükmüyor android 11 çıkarken en son a71 aldı güncellemeyi o kadar reklam yaptılar a71'i millet alsın diye sonra telefonun suratına bakmıyorlar 

9 Comments
MEHMET58
Active Level 10
Galaxy A
HERŞEY SATANA KADAR KARDEŞİM
mehmet059
Active Level 4
Galaxy A
Samsung'un reklam yaptığı telden korkacaksın pişman oldum aldiğıma keşki pixel yada xiaomi alsaydım en azından kullanıciya önem veriyolar
MEHMET58
Active Level 10
Galaxy A
bitane kronik sorunsuz cihazı yok zaten bende pişmanım
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba
Cihazınız 2022 yılı içerisinde en erken nisan ayı içerisinde Android 12 Yazılım güncellemesini alır diye tahmin ediyorum cihazınızın Son büyük yazılım güncellemesi Android 13 yazılım güncellemesi olacaktır biraz sabırlı olmanızı öneriyorum güncellemeniz er ya da geç gelecektir
mehmet059
Active Level 4
Galaxy A
Ya reis alacağını biliyorum ama a51 özelliğe ne ki önceden güncellemeyi alıyo a serisinde en son 71 alıyo o kadar reklamları yapıldı a71 ile o kadar ünlü ile anlaşıldi şimdi neden a71 serisinin suratına bakmıyolar bu nasıl saçma bi satış politikasıdır
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy A
Bence de çok haklısınız Galaxy a71 bu cihaz daha kaliteli sanırım Galaxy a51 bu cihaza öncelik vermesinin sebebi içerisinde kendi işlemcisi var olduğu için olabilir
mehmet059
Active Level 4
Galaxy A
Kesinlikle a71 de Exynos olsaydi ilk ona verirlerdi ama snapdragon olduğu için a71'i üvey evlat gibi görüyolar ve bu durumu kullanıcılara çektiriyolar ben bu saat'den sonra samsungun suratına bakmam samsug gibi eski köklü bir şirket 2010 yılında kurulan xiaomi gibi olamadı yazıklar olsun diyorum
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy A
Ben de qualcomm Snapdragon işlemciler ile çalışan cihazları seviyorum ve daha kaliteli buluyorum haklısınız diyecek bir şeyim yok maalesef size
gökleryakin
Beginner Level 2
Galaxy A
eski ama s9 telefonda da güncellemeyi biraktilar