cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A71 WiFi bulamama

(Topic created on: 01-27-2021 06:28 PM)
502 Views
aktaşss
Active Level 6
Options
Galaxy A

Merhaba iki tane foto bırakıyorum yorumu siz yapın arkadaşlar 

image

image

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
___GHOST___
Active Level 6
Galaxy A
rica ederim ama a71 iyi cihazdır siz bilirsiniz yinede iyi geceler

View solution in context

Solution
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba aktaşss,

Ben Turkuaz, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Yaşadığınız duruma yönelik aşağıda yer alan adımları uygulayabilirsiniz:

Menü > Uygulamalar > Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Ağ ayarlarını sıfırla menüsünü seçiniz. Bu işlemi uyguladığınızda bağlantı ayarlarınızın logları sıfırlanacaktır. Daha önce bağlanmış olduğunuz Wi-Fi ağları, Bluetooth ağlarını telefon unutacaktır ve tekrar şifreleri girmek durumunda kalırsınız. Bu durumlar haricinde herhangi bir veri kaybı olmaz.​

Yaşadığınız durum devam ederse; cihazda sıfırlama işlemi deneyebilirsiniz. İşlem için cihazın dahili h​afızasında bulunan rehber, resim, müzik, video vb. önemli dosya​larınızı yedek aldıktan sonra cihazdan, sim kart ve hafıza kartını çıkartınız. Daha sonra; Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Fabrika Ayarlarına Sıfırla diyerek cihazınızı, fabrika ayarlarına geri döndürebilirsiniz.

Bilgileri yedeklemenin iki yolu vardır;

1. Ayarlar > Hesaplar ve Yedekleme > Samsung Cloud > Bu Telefonu Yedekle bölümüne bastığınızda, Samsung bulut hesabınıza verileriniz yedeklenmiş olacaktır.
2. Aşağıdaki link üzerinden bilgisayarınıza, Samsung Smart Switch programını indirerek, data kablosu ile verilerinizi, bilgisayarınıza yedek alabilirsiniz.

target=_blankhttps://www.samsung.com/tr/support/smart-switch/

Not: Cihaz içerisinde yer alan Güvenli Klasör uygulamasını kullanıyorsanız eğer, cihaz verilerinden ayrı olarak yedeklemeniz gerekecektir.

Yedeklemelerin görselli anlatımlarına link üzerinden ulaşabilirsiniz;

target=_blankhttps://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-can-i-back-up-my-mobile-phone/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
15 Comments
___GHOST___
Active Level 6
Galaxy A
Merhaba öncelikle sorununuz için üzgünüm size tavsiyem ayarlardan ağ sıfırlama yapınız.Eğer o da sıkıntıyı cözmez ise telefonunuzun wifi modülünde ya wifi anteninde sıkıntı olabilir servise göndermenizi tavsiye ederim.Not:iki telefonunda aynı yerde olduğunu düşünüyorum.
aktaşss
Active Level 6
Galaxy A
ini telefonda ayni yerde ss aldım daha once ag ayarlarını sıfırladım sanirim telefonu değiştireceğim aldığım günden bu yana sorunlar bitmiyor cevabınız için çok teşekkür ediyorm
Solution
___GHOST___
Active Level 6
Galaxy A
rica ederim ama a71 iyi cihazdır siz bilirsiniz yinede iyi geceler
aktaşss
Active Level 6
Galaxy A
cihaz güzel ama karanlık modda gri toplamalı alanlarda ekranda renk yayılması mevcut bunlarda giderek can sıkıcı durumlara neden oluyor
___GHOST___
Active Level 6
Galaxy A
o amoled ekranların hepsinde olan birsey amoledin genlerinde olan birsey yani sorun değildir o gri tonlar
___GHOST___
Active Level 6
Galaxy A
ve parlqklik kısık iken gözükur
aktaşss
Active Level 6
Galaxy A
evet aynen dediğiniz gibi ama.giderek büyüyor lekeler
___GHOST___
Active Level 6
Galaxy A
büyümesini bilmiyorum ama amoled ekranlı bir cihaz aldiğinız zaman yine aynı şeyle karşılaşacaksinız eğer böyle birsey istemiyorsanız ekran türu değişik bir cihaz tavsiye ederim ancak
aktaşss
Active Level 6
Galaxy A
rahatsiz ediyor o görüntü
iphone 11 düşünüyorum arastirmadayim