cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A71 Batarya Sorunu

(Topic created on: 05-10-2020 11:30 AM)
629 Views
TolgaOzdemir
Active Level 1
Options
Galaxy A

Arkadaşlar 2 hafta önce GalaxyA71 aldım. Bu gun 10 Mayıs 2020 Telefonu sabah saat 8 de şarj dan çıkardım saat 11:30 batarya %60 Çok Kötü. 4500 mah güvenip almıştım Batarya konusunda bir bilginiz var mı. Formlara bakıyorum bu konuda çok fazla şikayet var. Çözümü nedir acaba 

image

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba TolgaOzdemir,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Bu durum için cihazda sıfırlama işlemi deneyebilirsiniz. İşlem için cihazın dahili hafızasında bulunan rehber, resim, müzik, video vb. önemli dosyalarınızı yedek aldıktan sonra cihazdan, sim kart ve hafıza kartını çıkartınız. Daha sonra; Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Fabrika Ayarlarına Sıfırla diyerek cihazınızı, fabrika ayarlarına geri döndürebilirsiniz. Aynı sorunların devam etmesi durumunda cihazın, Samsung yetkili servis merkezimiz tarafından kontrol edilmesi gerekir. Size yardımcı olabilmemiz için 4447711 Samsung çağrı merkezi numarasından veya aşağıda bulunan link üzerinden bize daima ulaşıp, Canlı Destek yolu ile servis süreçleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
6 Comments
iboykr123
Active Level 7
Galaxy A
güncelleme ile alakalı olabilir. optimizasyon işlemi yaptınız mı?
0 Likes
TolgaOzdemir
Active Level 1
Galaxy A
evet yaptım şikayette bulundum gelen cevaplar yok ekranı kilitleyin yok güç optimize yapın. Kardeşim bunun bataryası sorunlu. acın interneti pek çok kullanıcı şikâyetçi
0 Likes
Jeykx
Active Level 6
Galaxy A
Cihaz bakımına gir pile gir 3 nokta olan yere tıkla sağ üstte ordaki herşeyi aç sonra uyku modundaki uygulamalara gir ve whatsapp falan hariç herşeyi uyku moduna al burdaki işlemler bitti en son üst paneli açıp senkronizasyonu kapat
Jeykx
Active Level 6
Galaxy A
Birde konumu gerekmedikçe açma ve wifi ayarlarından wifi güç tasarrufunu aç siyah ağırlıklı haraketsiz duvar kağıdı kullan
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
sıfırlamayı deneyebilirsiniz olmaz ise samsung yetkilileri ile iletişime geçin
0 Likes
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba TolgaOzdemir,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Bu durum için cihazda sıfırlama işlemi deneyebilirsiniz. İşlem için cihazın dahili hafızasında bulunan rehber, resim, müzik, video vb. önemli dosyalarınızı yedek aldıktan sonra cihazdan, sim kart ve hafıza kartını çıkartınız. Daha sonra; Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Fabrika Ayarlarına Sıfırla diyerek cihazınızı, fabrika ayarlarına geri döndürebilirsiniz. Aynı sorunların devam etmesi durumunda cihazın, Samsung yetkili servis merkezimiz tarafından kontrol edilmesi gerekir. Size yardımcı olabilmemiz için 4447711 Samsung çağrı merkezi numarasından veya aşağıda bulunan link üzerinden bize daima ulaşıp, Canlı Destek yolu ile servis süreçleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes