cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A70 Telefonum var. Derdin Var.

(Topic created on: 12-15-2020 11:16 PM)
225 Views
osmandemirparmak
Beginner Level 3
Options
Galaxy A

Sorunlarım 

1) Hızlı Şarj olmuyor.(3 Farklı Şarj aleti ile denedim)Yavaş Şarj oluyor.
2) Bilgisayar usb ile görmüyor.( 5 Farklı orijinal kablo ile 2 Farkli bilgisayarda denedim)
3) Bataryası Bozuldu ( Program Sağlık Değeri %35)
4) Koruyucu kılıf ile kullanmama rağmen arka kapakta lekeler oluştu.
5) Dokunmatik Yer yer donuyor.
6) Kasada soyulmalar var.
7) Kayseri Yetkili Servisi yok.
8 )Servis Tamir zamanı çok fazla.( ikame Telefon hizmeti illerde olmalı)
9) Samsung Firmasının Servis Dayatması var.(BDH Gibi) Servis seçme özgürlüğün yok.
10) Servis iletişimsizligi
11 )Servislerinizde eğitimsiz personel çalıştırması
12) Kalite politikası olmaması 
13) Her Servis de müşteri memnuniyet departmanı kurulmalı.
Pandemi döneminde her şeyin İnternet ortamında olması ve teknolojinin en lazım olduğu bu zamanda hic bir müşterinizin yanında olmamanız ne kadar mutluluk verici değil mi ? Firma olarak vizyon sahibi olmamanız bir Servis açıp denetleyememeniz ne kadar da aciz bir kuruluş olduğunun göstergesidir.Bir Yetkili Servise sözünü geçiremeyen bir firma olur mu? Kayseri ye bir merkez Servis açamayacak güçtemisiniz.Ayda 50 bin cihaz baktık diyen bir firma nasil sizinle ilgilenebilir ve dahası şikayet var sitesindeki onca şikayete rağmen.Servislerinize Güvenmiyorum. Unutmayın ki herşey ürünü satana kadar değildir.Biz 3 dünya Ülkesi değiliz ve Unutmayın ki sizler savaşta iken bizim atalarımız sizin yardımınıza gelmişti. Minnet borcunuzun olduğu bir ülkenin evlatlarına kalitesiz ürünler satarak ödüyorsunuz. Teşekkür ediyorum.Samsung ve Ortaklarına. Tengri biz menen
1 Comment
Yeşil
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba osmandemirparmak,

Ben Yeşil, Samsung Forum moderatörüyüm. Bu görüş ve önerilerinizi bize bildirdiğiniz için teşekkürler. Sizden gelen talepleri, her zaman değerlendirmekteyiz ve ilgili birimlere iletiyoruz. Belirtmiş olduğunuz sorunlara istinaden, cihazınızın kontrol edilebilmesi için lütfen, cihaz içerisindeki verilerinizi yedek alarak, en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz.

Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz;

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Bilgileri yedeklemenin iki yolu vardır;

1. Ayarlar > Hesaplar ve Yedekleme > Samsung Cloud > Ekranın sağ üst köşesinde üç nokta > OneDrıve ile bağlan > Koşulları kabul edip bağlan > Hesapları Bağla > Mevcut Hotmail hesabı ve şifresini girin > Kabul et > Hesaplar Bağlanıyor yazısı gelecektir.İleri öğesine dokunduktan sonra kurulum işlemleri tamamlanmış olacaktır.
2. Aşağıdaki link üzerinden bilgisayarınıza, Samsung Smart Switch programını indirerek, data kablosu ile verilerinizi, bilgisayarınıza yedek alabilirsiniz.

target=_blankhttps://www.samsung.com/tr/support/smart-switch/

Not: Cihaz içerisinde yer alan Güvenli Klasör uygulamasını kullanıyorsanız eğer, cihaz verilerinden ayrı olarak yedeklemeniz gerekecektir.

Yedeklemelerin görselli anlatımlarına link üzerinden ulaşabilirsiniz;

target=_blankhttps://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-can-i-back-up-my-mobile-phone/

Teşekkürler.
MOD