iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Çözüldü! ÇÖZÜLDÜ

Orijinal konu:

a50 şarj problemi

(Konunun oluşturulma tarihi: 12-15-2020 09:52 PM)
erdoğan39
Active Level 2
Seçenekler
Galaxy A

Arkadaşlar şuan birşeye daha şahit oldum telefonum şarjdaydı %96 dı izledim biraz %97 oldu ve 2 saniye sonra %100oldu telefonunuz tamamen şarj olmuştur yazdı bu neyin göstergesidir telefonu garantiye göndermemmi gerekiyor.Not:telefonu %10 şarjın altına düşmeden şarja takmıyorum ve %100 olmadanda şarjdan çıkarmıyorum şarj olurkende oyun falan oynamıyorum

1 Çözüm

Kabul Edilen Çözümler
Çözüm
Yeşil
Moderator
Moderator
Seçenekler
Galaxy A

Merhaba erdoğan39,

Ben Yeşil, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.
MOD​

Çözümü orijinal iletide görüntüle

0 Övgü Puanı
12 Yorum
ibrahimafsin
Active Level 1
Seçenekler
Galaxy A
kardeşim yaygın bilinen bir yanlışı düzelteyim hemen, telefonunun %10'u altına inmesine izin vermemeye çalış mümkün olduğunca çünkü bataryayı iyice boşaltıp doldurmak ömrünü bir nebze de olsa kısaltır, tahmini 20lerde takabilirsin. 2. olarak da yeni akıllı telefonlar şarj özelliği olarak artık %100 olduğunda kendini şarj etmeyi durduruyor ve olası bir elektrik arızasında eskisi gibi patlama yapmaması için. Bu sebepten olacak ki telefonunun bataryası bu şeyler normaldir. Yine de bataryasina ve kullanımına güvenmiyorsan senede 1 kere garantiye gönderip bakımlarını yaptırmanı tavsiye ederim.
0 Övgü Puanı
ExpertDirection
Active Level 6
Seçenekler
Galaxy A
pil performasında anormal bir durum yoksa servislik bir durum yoktur.
0 Övgü Puanı
erdoğan39
Active Level 2
Seçenekler
Galaxy A
önceki forumda yazdığım gibi a50 şarjı özellikler açıkken ince belli çay bardagındaki çay gibi çok çabuk bitiyor ama özellikleri kapatıp güç tasarruf modundayken iyi gidiyor ama özelliklere göre pil tasarlamıyorlarmı bu özellikleri kullanamazsam bu telefonu almamın hiç bir mantığı kalmıyor
serdarr
Active Level 9
Seçenekler
Galaxy A
evet haklısın bu konuda
0 Övgü Puanı
erdoğan39
Active Level 2
Seçenekler
Galaxy A
haklıyım ama 4000 mah gucunde bir batarya cabuk bitmesi normalmi
0 Övgü Puanı
serdarr
Active Level 9
Seçenekler
Galaxy A
normal deil tabiki çok oyun falan oynuyormusun
0 Övgü Puanı
erdoğan39
Active Level 2
Seçenekler
Galaxy A
oynuyorum ama saatlerce değil günde belki 1saat pubg
0 Övgü Puanı
erdoğan39
Active Level 2
Seçenekler
Galaxy A
ama bu foruma yazdiklarim oyun oynamadigim zamanlardan yazdim oyun oynamadigim halde bukadar
0 Övgü Puanı
serdarr
Active Level 9
Seçenekler
Galaxy A
ben yeni aldım telefonu A 31 bende de ayni 97 den 100 atliyor ama bu bi problem teşkil etmiyor normal kullanimda 3 gün gidiyor şarji yani ufak tefek şeyleri takmayin kafaniza şarj konusuna gelince telde seni uyariyor zaten 15 altina düştüğü zaman lutfen cihazi şarja takın diye ozaman takabilirsin tamammen bitsede problem yok
0 Övgü Puanı