cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A70 HDMI

(Topic created on: 03-22-2020 05:57 PM)
2371 Views
SamsunggA70
Active Level 4
Options
Galaxy A

A70 cihazımı HDMI to type C kabloyla ses ve görüntü aktarabilir miyim? İnternette bir bilgi bulamadım. Hayırsa başka nasıl aktarabilirim?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Béşiktaş
Expert Level 2
Galaxy A
a70 modelinde MHL ozelligi olmadigi icin hdmi ile televizyona baglantiyi destekleyemeyecektir. Bunun icin ekstra aparatlar mevcut arastirabilirsin. Aparatin hdmi girisini televizyona takiyorsun sonra kucuk bir kurulum yapiyorsun almis oldugun aparat sayesinde televizyona screen mirroring ozelligini kazandirmis oluyorsun. Sonra da telefonunun ust panelini asagiya indirip smart wiev ozelligini baslatiyorsun sesi ve goruntuyu televizyona aktariyorsun tabi internet baglantisi da gerektiyor (ben anycast markasini kullaniyorum)

View solution in context

8 Comments
AMG13
Active Level 5
Galaxy A
smart view ile aktarabilirsin
SamsunggA70
Active Level 4
Galaxy A
TV desteklemediği için kullanamıyorum. Ama TV HDMI destekliyor. A70 HDMI destekler mi?
0 Likes
AMG13
Active Level 5
Galaxy A
O konuda bilgim yok maalesef
Galaxy A
müşteri hizmetlerine yaz destekler büyük ihtimalle ama emin değilim bide internette dönüştürücüler var onlarada bakabilirisin
0 Likes
SamsunggA70
Active Level 4
Galaxy A
Evet zaten bugün onları görünce aklıma takıldı. İnternette "genellikle S ve Note serisi destekler" yazdığı için aklım karıştı.
0 Likes
Galaxy A
Bi sor destek bölümünden bende tam emin değilim bende almayı düşünüyorum cevabı yazarsan sevinirim
Solution
Béşiktaş
Expert Level 2
Galaxy A
a70 modelinde MHL ozelligi olmadigi icin hdmi ile televizyona baglantiyi destekleyemeyecektir. Bunun icin ekstra aparatlar mevcut arastirabilirsin. Aparatin hdmi girisini televizyona takiyorsun sonra kucuk bir kurulum yapiyorsun almis oldugun aparat sayesinde televizyona screen mirroring ozelligini kazandirmis oluyorsun. Sonra da telefonunun ust panelini asagiya indirip smart wiev ozelligini baslatiyorsun sesi ve goruntuyu televizyona aktariyorsun tabi internet baglantisi da gerektiyor (ben anycast markasini kullaniyorum)
SamsunggA70
Active Level 4
Galaxy A
Gerçekten çoook teşekkür ederim. MHL desteklememesi üzdü. Chromecast ve Miracast cihazları araştıracağım. Anycast öneriniz için de teşekkürler.