cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A70 Şarj problemi

(Topic created on: 03-29-2023 09:27 PM)
122 Views
kepkepe
Active Level 1
Options
Galaxy A

Bende A70 Telefonu var şarja ilk taktığımda şarj alıp gidiyor, bu şekilde birkaç seferden sonra kesintisiz şarj etmeyi sürdürüyor.

Daha once bu şekilde bir problem yaşayan var ise yardımcı olabilir mi ?
9 Comments
Cla2w
Active Level 2
Galaxy A
A70 serisinin kronik bir soket problemi var. Piyasadaki çoğu telefonda şarj almama kısa devre yapma duman atma gibi sıkıntılar oldu. Kaç senedir kullanıyorsunuz
kepkepe
Active Level 1
Galaxy A
3 4 sene oldu
0 Likes
Cla2w
Active Level 2
Galaxy A
İyi idare etmişsiniz yine. Bi sokete baktırın derim. A70 kabusum oldu benim soket yüzünden
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Belki de şarj soketinde sorun vardır. Başka bir şarj cihazı ile deneme yaptınız mı?
0 Likes
kepkepe
Active Level 1
Galaxy A
Problem şu ki yeni bir şarj aleti takınca olmuyor, yani, bende kendi orijinal şarj aleti var fakat ben bir aralar PC nin şarjıyla şarj ettim. Şu anda PC nin ve telefonun kendi şarj cihazıyla şarj edince bu problemleri yaşıyorum fakat farklı bir şarj aleti takınca direkt oluyor.
0 Likes
Solution
Béşiktaş
Expert Level 2
Galaxy A
Sorunu tespit etmissin zaten. Farkli sarj aleti ile denediginde sorun olmuyorsa, adatörünü ve usb kablosunu samsung yetkili servisinde kontrol ettirmelisin.
kepkepe
Active Level 1
Galaxy A
Sanki PC nin ve telefonun kendi şarj aletini ezberlemiş gibi onlarla takınca problem yasiyorum
0 Likes
Galaxy A
Soguk havalarda note8 pilde aynisini yapiyor bazan çözüm ise hizli sarj acik..ve sarj soketi birkac kez sok cikar yapmak..genelde 2 ve 3.cü sokmada sarj yulselmeye başlıyor..sanirim soğuyan pille alakali sicaksa hava ortam ilk sarj yerlestirmede yükselmeye başlıyor
0 Likes
Galaxy A
Usb Tozlanmıştır,iki giriş ve çıkışıda üfleyerek veya yumuşak bir fırça ile temizleyin.
0 Likes