Resolved! Solved

Original topic:

A55 %95 KULLANIM P─░L PERFORMANSI ­čĹç

(Topic created on: 4 weeks ago)
496 Views
onurtuna
Expert Level 5
Options
Galaxy A
120hz ekran a├ž─▒k

adaptif parlakl─▒k a├ž─▒k

g├╝├ž tasarruf kapal─▒ 

AOD kapal─▒ 

Wifi mobil veri Konum ve sekronizasyon s├╝rekli a├ž─▒k 

Hava durumu belirli aral─▒klar ile arka plan da s├╝rekli g├╝ncelleniyor

%92 wifi kullan─▒m─▒ %3 mobil veri kullan─▒m─▒

Telefon da k─▒s─▒tlama vs yapmad─▒m oyun vs oynad─▒m telefonu zorlayacak ┼čeyler yapmad─▒m!

Karanl─▒k yani koyu modda 1/2 saat ekran s├╝resin de art─▒┼č olabilir arkada┼člar ben ayd─▒nl─▒k modda iken kullan─▒m yapt─▒m

Karanl─▒k mod 60hz g├╝├ž tasarruf gibi k─▒s─▒tlamalar yaparsan─▒z full wifi kullan─▒m─▒ ile 17 18 saat ekran s├╝resi alabilirsiniz

%95'lik kullan─▒m da tiktok youtube whatsapp members telefon konu┼čmas─▒ vs olarak kulland─▒m 

%1 den %100'e kadar 1 saat 23 dk ┼čarj oluyor

Beni pil performans─▒ memnun etti A55 EXYNOS 1480 ile UI 6.1 optimizeli ve stabil ├žal─▒┼č─▒yor bug sorunu vs yok

PEK─░ YA S─░Z NASIL BULDUNUZ ?

YORUMLANIZI BEKL─░YORUM !

image

image

16 Solutions

Accepted Solutions
Solution
stony_hearted
Active Level 4
Galaxy A
Solution
wolw
Active Level 4
Galaxy A
├çok iyi, m├╝kemmel ├Âtesi

View solution in context

Solution
Yavuz86
Active Level 7
Galaxy A
Bu pil korumas─▒ temel sizde ├žal─▒┼č─▒yor mu?

View solution in context

Solution
MUSA_A73
Active Level 9
Galaxy A
├çok ├žok iyi ben bu ekran s├╝relerini r├╝yada g├Âr├╝r├╝m ­čśů

View solution in context

Solution
onur055
Active Level 5
Galaxy A
Karde┼čim benim tel a53 valla 4 saat ekran a├ž─▒k ekran kapal─▒ s├╝resi de 11 saat 120 hz de sarj dayanm─▒yor yine iyi a55 m├╝kemmel

View solution in context

Solution
Sisyphe
Expert Level 5
Galaxy A
Gayet g├╝zel ­čĄś­čĄś

View solution in context

Solution
Tolgaa94
Expert Level 5
Galaxy A
onur sonu├ž iyi ama sana tavsiyem pili bu kadar fazla d├╝┼č├╝rme hele ki yeni cihazda ba┼č─▒n─▒ yersin vallahi pilin aman diyeyim dikkat et

View solution in context

Solution
Yavuz86
Active Level 7
Galaxy A
Denediniz mi? Normal ┼čartlarda temelde %100 olunca ┼čarj─▒ kesmesi laz─▒m telefonun. Ama bende ┼čarjda tak─▒l─▒ halde kullan─▒yorum ama pil hi├ž d├╝┼čm├╝yor. Sizde deneyip bilgi verirseniz sevinirim.

View solution in context

Solution
Tolgaa94
Expert Level 5
Galaxy A
olmaz ama s├╝rekli yapma

View solution in context

Solution
Alfat├╝rk
Expert Level 5
Galaxy A
Pilin gayet g├╝zel karde┼čim ┼čarj─▒n─▒ %10 civarda takman─▒ ├Âneririm

View solution in context

Solution
DENß╗ŐZ
Expert Level 5
Galaxy A
Gayet Normal De─čerler ve sa─čl─▒kl─▒ Kullan─▒m Onur karde┼čim. ­čśŐ
Daha Yeni Bir cihaz Oldu─čundan dolay─▒ da ┼×arj Sorunu Olmas─▒ zordur. 1380'e G├Âre Pilden Yana Baya Geli┼čtirmi┼čler 1480'i.

Dedi─čim Gibi asl─▒nda zaten sa─čl─▒kl─▒ Pil d├Âng├╝s├╝ Ve Maksimum Ekran s├╝resi i├žin ─░ki Adet g├Ânderimde Cihaz─▒ Zevkli ama Tam Performansta Kullan─▒lmas─▒ i├žin ├Ânerilerde Bulundum.

Alfa Kardesimizde Dedi─či Gibi Pilin %10'un alt─▒na Pek D├╝┼č├╝rmemeye ├çal─▒┼č.

Benim ├ľnerim ise %20 Oldu─čunda ┼×arja Takman Arada ─░se H─▒zl─▒ ┼×arj─▒ Kapat─▒p Yava┼č ┼×arjda Rahat rahat ┼čarj etmen Cihaz─▒. Pil d├Âng├╝s├╝ i├žin Kritik Konulard─▒r.

Rutinler Konusnda Yakind Detayli bir G├Ânderim gelecek, ─░stersen onda da ─░┼čine Yarar ├ľnerileri Kullanabilirsin Karde┼čim.

View solution in context

Solution
Galaxy A
Gayet iyi ekran s├╝resi, ancak a55 ile 17 saat alan bile var

View solution in context

Solution
CGRZBN
Active Level 10
Galaxy A
Onur bi kere ekran s├╝resi gayet ba┼čar─▒l─▒ karde┼čim. Tam s─▒f─▒rlarsan (tabi her zaman s─▒f─▒rlama) kulland─▒─č─▒n ayarlarla a├ž─▒k ekran s├╝resi 12 saati g├Âr├╝r. karanl─▒k mod ve 60hz yap─▒nca bence en fazla 1 saat hadi bilemedin bir bu├žuk saat farkeder. Dedi─čin gibi 17-18 saati hi├ž sanm─▒yorum ama o ┼čekilde de rahat 13 saati g├Âr├╝p belki 14 saati zorlayabilir. 17-18 saati anca g├╝├ž tasarruf modu a├ž─▒kken g├Ârebilir gibi geliyor. Zaten bu s├╝relerde ├žok ├žok iyi bence. Batarya sa─čl─▒─č─▒na dikkat ederek kullanmaya devam edersen bu s├╝releri her zaman al─▒rs─▒n diye tahmin ediyorum ­čĄÖ­čĆ╗

View solution in context

Solution
SonerA345G
Expert Level 1
Galaxy A
6.1 gelince bende de senin ald─▒─č─▒n ekran s├╝relerini g├Ârmeye ba┼člad─▒m onur,ama telefonu benden daha idareli kullanmissin.Bu ekran s├╝resi bence ├žok iyi

View solution in context

Solution
Galaxy A
Bu A55 i├žin ├žok g├╝zel bir┼čey ilerde bu durumu bozmas─▒nlar da ne yaparlarsa yaps─▒nlar samsung dan her┼čeyi beklerim ­čśů­čśů

View solution in context

Solution
Galaxy A
Evet aynen ├Âyle olucak sadece ┼ču renk kontrast─▒ ┼čeyisini d├╝zeltsinler de gerisi ├Ânemsiz Bee ­čśů­čśé

View solution in context

25 Comments
Solution
stony_hearted
Active Level 4
Galaxy A
├žok iyi
Solution
wolw
Active Level 4
Galaxy A
├çok iyi, m├╝kemmel ├Âtesi
Solution
Yavuz86
Active Level 7
Galaxy A
Bu pil korumas─▒ temel sizde ├žal─▒┼č─▒yor mu?
onurtuna
Expert Level 5
Galaxy A
Evet
0 Likes
Solution
Yavuz86
Active Level 7
Galaxy A
Denediniz mi? Normal ┼čartlarda temelde %100 olunca ┼čarj─▒ kesmesi laz─▒m telefonun. Ama bende ┼čarjda tak─▒l─▒ halde kullan─▒yorum ama pil hi├ž d├╝┼čm├╝yor. Sizde deneyip bilgi verirseniz sevinirim.
onurtuna
Expert Level 5
Galaxy A
Tamamd─▒r hocam denicem ­čĹŹ
Solution
MUSA_A73
Active Level 9
Galaxy A
├çok ├žok iyi ben bu ekran s├╝relerini r├╝yada g├Âr├╝r├╝m ­čśů
onurtuna
Expert Level 5
Galaxy A
­čĄú­čĄú
0 Likes
onurtuna
Expert Level 5
Galaxy A
Ben A73 6 ay kulland─▒m hocam e─čer adam ak─▒ll─▒ yaz─▒l─▒m atarlarsa A73 ├╝n de ┼čarji iyi gider
0 Likes