cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A52 sarj performansi

(Topic created on: 03-26-2023 08:07 PM)
243 Views
fatihkuzen
Active Level 7
Options
Galaxy A

Telefonum 2 yılı tamamlamak üzere. Genel kullanim performansi olarak çok iyi çıktı. Sürekli açık sarj ediyorum telefon gece gündüz açık. Telefon bekleme konumunda nerdeyse hic sarj harcamiyor. Sar degerlerinin dusuk olmasinin da belki burada bir etkisi vardir.Ben gece dahi birseyler açık kalacak şekilde açık ve şarjda bıraktığım halde hiç pil gücünden kayıp vermedim. Telefonun sorunsuz ve soğuk çalışması da çok güzel. Bu güne kadar birkez bile reset atmadı. Hiçbir guncelleme sonrası sifirlamadim. Ufak tefek bazı yazılımsal şeyler dışında hiç zorluk çıkarmadı. Kullanımı akıcı ve hızlı. 2 yıllık yoğun bir kullanım sonrasında bence samsung un başarılı modellerinden biri olduğunu düşünüyorum. Samsung konusunda onyargiliydim ama onyargim değişmiş oldu. Kendimden sonra birçok kişiye samsung aldırdım. Bunlar hep Çin telefonu kullanıcıları idi. Hepsi çok memnun . Birde Türkçe bixbi olsa....

image

8 Comments
Mali_19
Active Level 6
Galaxy A
ben de a52 kullanıyorum ve söylediklerinin tamamına katılıyorum. bence tek sorun malzeme kalitesi. ayrıca kamera çok seri değil art arda çekim yapacağı zaman seri değil onun dışında mükemmel cihaz
0 Likes
Ayhan-a52
Active Level 4
Galaxy A
Bende 22 aydır a52 kullanıyorum çok memnunum öncesinde 6 sene s6 vardı. Eşimin j7 tam 7 senelik oldu artık iyice kasmaya başladı ona a54 almayı düşünüyorum yarın mağazada inceleyipte. Samsung shopta değişim kampanyasında 7 k veriyor benim tele ayrıyeten buds2 hediyesi var onu 500e bile kolayca satsam bu durumda a52 nin üstüne 5k ödeyince a54e geçmiş oluyorum Aklım karıştı eşime almaya kalkarken bi tanede kendime mi alsam diyorum
0 Likes
Mali_19
Active Level 6
Galaxy A
a54ün işlemcisini çok övmediler onun yerine a34 daha iyi olabilir siz bilirsiniz tabi. ayrıca a54 tasarımında ekran gövde oranı düşük yani ekran kenarlarındaki siyahlık fazla o hoşuma gitmedi. işlemci ve bu dediğim dışında güzel cihaz
0 Likes
Ayhan-a52
Active Level 4
Galaxy A
İşlemci hakkında bişey diyemem de kamerası çok önemli benim için oyun hiç oynanmıyor normal sosyal medyaya giriyorum sadece. Bi yönede bana yetiyor hatta pil bitmesin çabuk diye always on display ve 90 hz bile kullanmıyorum bi 4 sene rahat gider bana bu cihaz ne yapsam bilemedim
0 Likes
Mali_19
Active Level 6
Galaxy A
oyun oynamıyorsanız işlemci üzmez. aslında yeni bir işlemci çok iyi de olabilir sadece exynosa bi önyargı var. üzmez rahat 5yıl gider diye düşünüyorum
0 Likes
Arda10
Active Level 5
Galaxy A
Merhaba ben a 52s kullanıyorum ve a a54 le arasında çok **bleep** yok onun yerine daha uygun fiyata a 52s önerebilirim ekranı 120 hz ve işlemcisi de hiç fena değil kamera konusundada beklediğimi üstünde bir cihaz
0 Likes
Ayhan-a52
Active Level 4
Galaxy A
Teşekkür ederim öneri için ama zaten a52de a52s ayarında, ya **bleep** kalacağım yada a54 geçeceğim dediğim gibi hiç aklımda yoktu birden şeytan dürttü kafama soktu
0 Likes
Arda10
Active Level 5
Galaxy A
Haklısınız yani ben sizin yerinizde olsam a 52 kullanırım değiştirmem ama tabiki sizin kararınız.
0 Likes