cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A54 vs A55

(Topic created on: 04-16-2024 11:08 PM)
219 Views
zeto
Active Level 9
Options
Galaxy A
Merhaba A54 kunlanan biri olarak şunu diyebilirim A54 güzel cihaz kamerasıda güzel ama oyun oynayan biri değilim mobilde bu cihazda oyun işi sıkıntılı ekran kalitesi iyi ama 4k60fps desği olmadığından o format videolar izlenmiyor ayrıca şarjı iyi gidiyor 2 tane A54 cihaz var sprunsuz kunlanıyorum yoğunda kunlansam 1 gün şarj yetiyor gelelşm A55 bu cihaz A54 ile kıyaslandığından A55 işlemcisi daha iyi ve kamerası bi tık daha iyi ekran paneli ayrıca daha iyileşmiş kasasıda metal yanlış bakmadım isem A55 de e-sim teknolojiside mevcut A54 kunlanıp A55 alırmı derseniz bence alınabilir araştırdım çok A54 den iyi olmuş ben mesela alacağım takas desteğiyle A54 vermeyin samsung fiyatı öldürüyor dışarıda bi yere satın bide şunu diyim aman aşırı bi **bleep** yok aralarında tercih size kalmış A54 den A35 geçilmez o tarafda A54 daha iyi A34 dem A35 değil A55 geçmek mantıklı olur 
4 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Hocam A55 almak isterseniz bir şey diyemem tabi ama youtube'dan da incelediğim kamera kıyaslamalarında A55 A54'ün gerisinde kalmış
0 Likes
GalaxyM14
Active Level 6
Galaxy A
A serisinden S23 FE geçmek daha mantıklı olur. Fiyat farkı çok az. A55 e geçmek gereksiz masraf.
VedatA545G
Active Level 10
Galaxy A
Ben A54 9 aydır kullanıyorum kamera çok güzel çekiyor ama A55 emin olamadım A54 A55 karşılaştırma youtube de izledim A54 daha güzel çekiyor kamera
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Yok aynı kamera performansı olması lazım Samsung kameraları hiç ellemiyor s serisinde bile
0 Likes