cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A53

(Topic created on: 11-19-2023 04:47 PM)
416 Views
MamoyaA53
Active Level 5
Options
Galaxy A

En beş para etmez bir telefon bu a53. 5 dkda oyuna girdiğin gibi aşırı ısınıyor. Samsungtan hayatımda bu kadar nefret etmemiştim. ısıınması kasması donması bataryanın yeteri kadar ekran süresi vermemesi yetmez gibi alt hoparlör nasıl oluyorsa patlamış. Bir marka bu kadar mı kendisinden tiksindirir. O cızırtı sesini her duyduğumda telefonu kırasım geliyor. Bu kadar lanet illallah ettiren bir marka görmedim. Bugün babam ve kardeşime yeni telefon aldım ikiside samsung kullanıyordu ve artık onlar samsungtan kurtuldular. İnşaalah en kısa zamanda darısı bende de olur. 

28 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Giriş Seviye Kullananlar Ne Yapsın?
can_s22
Active Level 7
Galaxy A
a53 orta segmentte kaliteli bir ürün cihazı garantiye servise gönderin ısınma problemi var ve hoparlörü patlattığınızı söyleyin yardımcı olurlar..
MamoyaA53
Active Level 5
Galaxy A
Isınma için her zman ki zırva yazılım yükleme yapıp veriyorlar. Daha önce servise verdim. Yani. Hoparlör için zaten müsait olduğum bir zamanda yine gideceğim.
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Servise gidin yardımcı olurlar yoksa o cihaz kolay kolay bozulacak bir kalitede değil giriş seviyesi öyle bozulur tamamen kullanıma bağlıdır bozulma hem kış ayındayız kar yağdığı zamanlara geldik öyle kolay kolay cihaz ısınamaz ama siz müsait zamanda servise görünün derim
MamoyaA53
Active Level 5
Galaxy A
Hava şuan hava buz gibi istanbulda. Artık hesap sende. Nasıl bir durumda olduğunu
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Ayn işte yazın olsa farklı bir durum ama isterseniz müsait bir zamanda görünün servise derim
Galaxy A
Hoparlör kendi kendine mi patladı?
MamoyaA53
Active Level 5
Galaxy A
Telefon ile k8nuşurken sesi açığa vermiştim. İlk başta seste bir sorun yoktu. Bian karşıda ki sesin cızırtılı olduğunu farkettim. Düşümcem karşı taraftan kaynaklı oldupunu düşündüm. Sonradan müzik çalınca gerçekle yüzleştim.
Galaxy A
Hoparlöre doğru bağıra bağıra mı konuştunuz